Ilość ofert w bazie: 4547
ostatnia aktualizacja: 2019-06-17
Mamy największą
ofertę biur w Warszawie!
  • Doradzimy najlepsze biuro
  • Wynegocjujemy najtańszy czynsz
  • Załatwimy wszystkie formalności
Zadzwoń, skorzystaj z naszych usług
i odbierz prezent:
Tablet!
Szczegóły w regulaminie
Zadzwoń,
bezpłatnie przedstawimy
Ci pełną ofertę:
509 ... wyświetl
Tacit Development stawia na biurowce
Wynajmij najlepsze biuro
dzięki naszemu Doradcy
ds. nieruchomoœci.
Tacit Development stawia na biurowce
Spółka Tacit Development, która realizuje przy ul. Twardej w Warszawie apartamentowiec Cosmopolitan, będzie budować obiekty biurowe. Jak zapowiada prezes spółki Michał Borowski, firma ma zamiar postawić w stolicy kilka biurowców, w które zainwestuje kilkaset milionów złotych.

- Mamy kilka działek deweloperskich w Warszawie, poza tym będziemy takie działki dodatkowo nabywali. Są to działki pod działalność komercyjną, głównie biurową. Największą z nich jest ta przy ulicy Bokserskiej, gdzie może powstać 45 tys. mkw. powierzchni GLA.

Tacit Development jak dotąd finansował wszystkie swoje projekty ze środków własnych. Prezes firmy nie wyklucza jednak, że w celu realizacji warszawskich projektów komercyjnych, firma będzie korzystała z zewnętrznych źródeł finansowania.

W biurowcu Cosmopolitan poza 252 mieszkaniami jest 6 tys. mkw. najmu powierzchni usługowych i biurowych. W lokalach pod wynajem przewidziano banki, restauracje, kawiarnie i sklepy.

Oprócz mieszkań i biur firma inwestuje również w hotele - we Wrocławiu planuje budowę 4-gwiazdkowego hotelu, rozważa też rozbudowę hotelu Rialto w Warszawie.

Tacit Development Polska wchodzi w skład grupy kapitałowej kontrolowanej przez Grzegorza Jankilewicza i Sławomira Smołokowskiego, udziałowców firmy energetycznej Mercuria Energy Group. Do MEG należy znana w Polsce spółka J&S Energy.

źródło: propertynews.pl
Wyszukaj biuro:
Zgłoœś swoje biura
do wynajęcia:
Bezpłatnie!
Imię i nazwisko
Telefon
Portal OkazjeBiur.pl powstał w celu przybliżenia Państwu rynku nieruchomości komercyjnych. Nasz Zespół pracuje z myślą o przedstawieniu najbardziej atrakcyjnych budynków oraz powierzchni biurowych do wynajęcia w Warszawie. Naszym celem jest profesjonalna prezentacja nieruchomości komercyjnych oraz umożliwienie podmiotom zainteresowanym wyselekcjonowania najlepszych obiektów i zrealizowania najkorzystniejszych kontraktów. Prezentujemy najlepsze oferty

biur do wynajęcia w Warszawie

z uwzględnieniem dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany,

Mokotów

, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.