Ilość ofert w bazie: 4547
ostatnia aktualizacja: 2019-06-17
Mamy największą
ofertę biur w Warszawie!
  • Doradzimy najlepsze biuro
  • Wynegocjujemy najtańszy czynsz
  • Załatwimy wszystkie formalności
Zadzwoń, skorzystaj z naszych usług
i odbierz prezent:
Tablet!
Szczegóły w regulaminie
Zadzwoń,
bezpłatnie przedstawimy
Ci pełną ofertę:
509 ... wyświetl
Skanska Green Towers
Wynajmij najlepsze biuro
dzięki naszemu Doradcy
ds. nieruchomoœci.
Skanska oddaje do użytku budynek A w kompleksie Green Towers
Skanska oddaje do użytku budynek A w kompleksie Green Towers

W połowie kwietnia br. do budynku Green Towers A, zlokalizowanego przy ulicy Strzegomskiej we Wrocławiu, wprowadzili się pierwsi najemcy: firmy Ernst & Young oraz Grupa Allegro. Obiekt, zrealizowany przez Skanska Property Poland, został oddany od użytku 28 marca 2012 roku, czyli zgodnie z harmonogramem dewelopera.
Podobnie jak wszystkie projekty Skanska Property Poland, kompleks Green Towers powstaje zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i uzyska certyfikację w systemie LEED. Oddanie do użytku budynku B, którego powierzchnia będzie wynosić 11 600 mkw.planowane jest na przełom 2012 i 2013 roku.
Podczas budowy Green Towers zastosowano liczne innowacyjne rozwiązania, Budynek wyposażony jest m.in. w energooszczędny system oświetlenia, adiabatyczne nawilżacze powietrza oraz efektywny system klimatyzacji oparty na tzw. fan-coilach wyposażonych w energooszczędne silniki. Użytkownicy Green Towers do swojej dyspozycji będą mieli parking rowerowy oraz szatnie z prysznicami dla rowerzystów. Dzięki umowie podpisanej przez Skanska Property Poland z firmą Tauron do Green Towers dostarczana będzie energia pochodząca ze źródeł odnawialnych, a odbiorem i recyklingiem odpadów zajmie się firma Stena.
Green Towers to zielony kompleks biurowy klasy A, który powstaje zgodnie z założeniami zrównoważonego budownictwa. Projekt został już precertyfikowany w systemie oceny budynków zrównoważonych LEED na platynowym poziomie. Kompleks Green Towers składać się będzie z dwóch dziesięciokondygnacyjnych budynków biurowych, których łączna powierzchnia najmu wyniesie 23 300 mkw. W każdym z budynków znajdzie się pion komunikacyjny z 5 windami i 2 klatkami schodowymi. Najemcy będą mieli do dyspozycji również dwupoziomowy parking podziemny z 325 miejscami parkingowymi oraz dodatkowo 32 miejsca postojowe na zewnątrz kompleksu. Użytkownicy obu biurowców będą mogli korzystać także z parkingu dla rowerów. Green Towers został zaprojektowany przez Maćków Pracownia Projektowa Sp. z o. o. z Wrocławia, a generalnym wykonawcą obiektu jest Skanska S.A. Za komercjalizację obiektu odpowiedzialna jest Skanska Property Poland.

źródło: thecity.com.p
Wyszukaj biuro:
Zgłoœś swoje biura
do wynajęcia:
Bezpłatnie!
Imię i nazwisko
Telefon
Portal OkazjeBiur.pl powstał w celu przybliżenia Państwu rynku nieruchomości komercyjnych. Nasz Zespół pracuje z myślą o przedstawieniu najbardziej atrakcyjnych budynków oraz powierzchni biurowych do wynajęcia w Warszawie. Naszym celem jest profesjonalna prezentacja nieruchomości komercyjnych oraz umożliwienie podmiotom zainteresowanym wyselekcjonowania najlepszych obiektów i zrealizowania najkorzystniejszych kontraktów. Prezentujemy najlepsze oferty

biur do wynajęcia w Warszawie

z uwzględnieniem dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany,

Mokotów

, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.