Ilość ofert w bazie: 4547
ostatnia aktualizacja: 2019-07-04
Mamy największą
ofertę biur w Warszawie!
  • Doradzimy najlepsze biuro
  • Wynegocjujemy najtańszy czynsz
  • Załatwimy wszystkie formalności
Zadzwoń, skorzystaj z naszych usług
i odbierz prezent:
Tablet!
Szczegóły w regulaminie
Zadzwoń,
bezpłatnie przedstawimy
Ci pełną ofertę:
509 ... wyświetl
Rozpoczęcie budowy biurowca NIMBUS
Wynajmij najlepsze biuro
dzięki naszemu Doradcy
ds. nieruchomoœci.
Wmurowany został kamień węgielny pod budynek biurowy Nimbus
W minionym tygodniu wmurowany został kamień węgielny pod budynek biurowy Nimbus. Ponad 80 gości przyjęło zaproszenie i pojawiło się na Alejach Jerozolimskich 98, by uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Akt erekcyjny został podpisany przez prezesa zarządu IMMOFINANZ Group, Eduarda Zehetnera, Franza Scheibeneckera – dyrektora zarządzającego Porr Bau, architekta – Marka Tryzybowicza oraz księdza Henryka Bartuszko, który poświęcił również teren, na którym powstanie biurowiec.

Uroczystość polegała na wmurowaniu kamienia węgielnego pod nowy budynek. Do tzw. „kapsuły czasu” włożone zostały oprócz wspomnianego aktu erekcyjnego, dwie gazety – dzienniki z datą 16 maja 2013 roku jak również kilka monet. Kapsułę z wszystkimi elementami zamknięto i wmurowano w część fundamentu budynku.

Inwestor ma nadzieję, że NIMBUS przyczyni się do rozwoju nowej dzielnicy biznesu, jakim jest obszar Alei Jerozolimskich.

źródło: Immofinanz Group
Wyszukaj biuro:
Zgłoœś swoje biura
do wynajęcia:
Bezpłatnie!
Imię i nazwisko
Telefon
Portal OkazjeBiur.pl powstał w celu przybliżenia Państwu rynku nieruchomości komercyjnych. Nasz Zespół pracuje z myślą o przedstawieniu najbardziej atrakcyjnych budynków oraz powierzchni biurowych do wynajęcia w Warszawie. Naszym celem jest profesjonalna prezentacja nieruchomości komercyjnych oraz umożliwienie podmiotom zainteresowanym wyselekcjonowania najlepszych obiektów i zrealizowania najkorzystniejszych kontraktów. Prezentujemy najlepsze oferty

biur do wynajęcia w Warszawie

z uwzględnieniem dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany,

Mokotów

, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.