Ilość ofert w bazie: 4547
ostatnia aktualizacja: 2020-02-20
Mamy największą
ofertę biur w Warszawie!
  • Doradzimy najlepsze biuro
  • Wynegocjujemy najtańszy czynsz
  • Załatwimy wszystkie formalności
Zadzwoń, skorzystaj z naszych usług
i odbierz prezent:
Tablet!
Szczegóły w regulaminie
Zadzwoń,
bezpłatnie przedstawimy
Ci pełną ofertę:
509 ... wyświetl
Nowy Biurowiec Chmielna 25
Wynajmij najlepsze biuro
dzięki naszemu Doradcy
ds. nieruchomoœci.
Chmielna 25
Nowoczesny obiekt biurowo-handlowego klasy A - Chmielna 25 otwarty został 22. października br. Jest drugą - po Nowym Domu Jabłkowskich - inwestycją, zrealizowaną przez LHI sp. z o.o. przy ulicy Chmielnej w Warszawie. Kilka dni wcześniej, 19. października komisja certyfikująca przyznała Chmielnej 25 ekologiczny certyfikat LEED na poziomie GOLD.

Najemcą całej części handlowej budynku jest kultowa marka Smyk, która urządza tu swój sklep flagowy. Swoją nową siedzibę w budynku ma także sam inwestor - LHI.

- Nowy Dom Jabłkowskich, oddany przez nas do użytku 2 lata temu, zgromadził w swoich murach renomowane firmy będące liderami w swoich branżach. Jestem przekonany, że w przypadku Chmielnej 25 będzie identycznie. Najemcy, z którymi prowadzimy rozmowy, wskazują na wyjątkowe połączenie korzystnych cech biurowca, takich jak lokalizacja, jego architektura, jakość i estetyka wykonania oraz ergonomia wnętrz - mówi Robert Mandżunowski, CEO LHI. Chmielna 25 okazała się tak przyjazną przestrzenią do pracy, że sami postanowiliśmy przenieść tu nasze biuro - dodaje Robert Mandżunowski.

Chmielna 25 to siedmiokondygnacyjny obiekt klasy A, oferujący około 1700 mkw. powierzchni handlowo-usługowej na poziomach -1 i 0 oraz około 3800 mkw. powierzchni biurowej. Biurowiec o nowoczesnej architekturze został zaprojektowany z pełnym szacunkiem dla otaczającej go tkanki miejskiej i wartości urbanistycznych tej części centrum miasta. Plan budynku oraz skala zabudowy nawiązują ściśle do charakteru sąsiednich kamienic.

Architekci, nawiązując do tradycyjnej zabudowy podwórek typu "studnia", zaprojektowali w centralnej części obiektu przestronne atrium o wysokości 5 kondygnacji, które zostało przykryte szklanym dachem. Dzięki temu naturalne światło słoneczne doświetla tę wspólną dla wszystkich biur przestrzeń, a zarazem pomieszczenia, których okna wychodzą na patio. Na 5. piętrze biurowca znajduje się taras, z którego rozciąga się widok na wysokościowce obok PKiN, jak i sam Pałac, a z drugiej strony na całą ulicę Chmielną w kierunku Nowego Światu, z bryłą Stadionu Narodowego zamykającą perspektywę. Na każdym piętrze budynku znajdują się prysznice, które wraz z miejscami parkingowymi dla rowerów, stwarzają dogodne warunki dla osób dojeżdżających do pracy tym ekologicznym środkiem transportu. Na poziomie -2 zaprojektowano 25 miejsc postojowych dla samochodów wraz ze stanowiskiem do ładowania samochodów elektrycznych. Do dyspozycji najemców będzie także niewielka kawiarnia.

źródło: propertynews.pl
Wyszukaj biuro:
Zgłoœś swoje biura
do wynajęcia:
Bezpłatnie!
Imię i nazwisko
Telefon
Portal OkazjeBiur.pl powstał w celu przybliżenia Państwu rynku nieruchomości komercyjnych. Nasz Zespół pracuje z myślą o przedstawieniu najbardziej atrakcyjnych budynków oraz powierzchni biurowych do wynajęcia w Warszawie. Naszym celem jest profesjonalna prezentacja nieruchomości komercyjnych oraz umożliwienie podmiotom zainteresowanym wyselekcjonowania najlepszych obiektów i zrealizowania najkorzystniejszych kontraktów. Prezentujemy najlepsze oferty

biur do wynajęcia w Warszawie

z uwzględnieniem dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany,

Mokotów

, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.