Ilość ofert w bazie: 4547
ostatnia aktualizacja: 2019-06-17
Mamy największą
ofertę biur w Warszawie!
  • Doradzimy najlepsze biuro
  • Wynegocjujemy najtańszy czynsz
  • Załatwimy wszystkie formalności
Zadzwoń, skorzystaj z naszych usług
i odbierz prezent:
Tablet!
Szczegóły w regulaminie
Zadzwoń,
bezpłatnie przedstawimy
Ci pełną ofertę:
509 ... wyświetl
Nowi najmecy Mermaid Properties
Wynajmij najlepsze biuro
dzięki naszemu Doradcy
ds. nieruchomoœci.
Mermaid wynajmuje ponad 5 tys. mkw. powierzchni biurowej
Spółka Mermaid Properties podpisała umowy na wynajem ponad 5 tys. mkw. powierzchni w realizowanych i już zakończonych projektach biurowych. Nowych najemców zyskał łódzki Cross Point (2710 mkw.) oraz warszawskie inwestycje firmy - Pałac Młodziejowskiego (210 mkw.) i Libra Business Centre (2500 mkw.).

Do biurowca Cross Point wprowadzają się takie firmy jak: Raiffeisen Bank, Compensa, a Nordea Bank zwiększył zajmowaną powierzchnię.

W Pałacu Młodziejowskiego biura wynajęła z kolei firma energetyczna Wento Sp. z o.o.

W budynku Libra spółka Mermaid podpisała w lipcu br. umowę najmu dwóch pięter, jednakże nazwa najemcy pozostaje póki co nieujawniona.


Mermaid Properties w najbliższym czasie (wrzesień 2012) odda do użytkowania zlokalizowany w Al. Jerozolimskich pierwszy z dwóch biurowców kompleksu Libra Business Centre. Pierwszy budynek wynajęty jest już blisko w 90 proc. Także łódzki Cross Point ma ponad 90 proc. wynajętej powierzchni.

We wrześniu firma rozpocznie rozbudowę i rewitalizację kamienicy przy ulicy Jasnej 26. Intensywnie poszukiwane są tereny pod nowe inwestycje oraz prowadzone rozmowy z właścicielami kamienic, które podobnie jak Jasna 26 czy Pałac Młodziejowskiego, staną się kolejnymi nowoczesnymi biurowcami w ofercie spółki Mermaid Properties.

żródło: propertynews.pl
Wyszukaj biuro:
Zgłoœś swoje biura
do wynajęcia:
Bezpłatnie!
Imię i nazwisko
Telefon
Portal OkazjeBiur.pl powstał w celu przybliżenia Państwu rynku nieruchomości komercyjnych. Nasz Zespół pracuje z myślą o przedstawieniu najbardziej atrakcyjnych budynków oraz powierzchni biurowych do wynajęcia w Warszawie. Naszym celem jest profesjonalna prezentacja nieruchomości komercyjnych oraz umożliwienie podmiotom zainteresowanym wyselekcjonowania najlepszych obiektów i zrealizowania najkorzystniejszych kontraktów. Prezentujemy najlepsze oferty

biur do wynajęcia w Warszawie

z uwzględnieniem dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany,

Mokotów

, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.