Ilość ofert w bazie: 4547
ostatnia aktualizacja: 2019-06-17
Mamy największą
ofertę biur w Warszawie!
  • Doradzimy najlepsze biuro
  • Wynegocjujemy najtańszy czynsz
  • Załatwimy wszystkie formalności
Zadzwoń, skorzystaj z naszych usług
i odbierz prezent:
Tablet!
Szczegóły w regulaminie
Zadzwoń,
bezpłatnie przedstawimy
Ci pełną ofertę:
509 ... wyświetl
Nowa inwestycja Capital Park
Wynajmij najlepsze biuro
dzięki naszemu Doradcy
ds. nieruchomoœci.
Eurocentrum! Nowa inwestycja Capital Park
Kompleks EUROCENTRUM jest zlokalizowany w rozpoznawalnym warszawskim obszarze biznesu. Położenie w Al. Jerozolimskich w sąsiedztwie głównych węzłów komunikacyjnych stolicy, sprawia, że biura są łatwo dostępne z praktycznie każdej dzielnicy i miast tworzących Warszawski Obszar Metropolitalny.

Doskonała lokalizacja w połączeniu z dogodnym dostępem wszystkimi środkami komunikacji - samochodem, kolejką WKD oraz koleją PKP (Dworzec Zachodni), tramwajem i liniami autobusowymi sprawia, że Najemcy będą mogli w krótkim czasie dojechać zarówno do centrum miasta jak i lotniska.

Kolejny etap projektu EUROCENTRUM - zespół beta, gamma oraz delta - został zaprojektowany przez renomowaną pracownię architektoniczną PRC Architekci. Architekci zadbali zarówno o nowoczesny charakter kompleksu, jak i jego funkcjonalność. Duże przeszklenia, staranne połączenie kamienia, stali i aluminium na zewnątrz oraz w przestrzeniach wspólnych dają poczucie komfortu i podkreślają ich prestiż.

EUROCENTRUM to nie tylko nowoczesna architektura, ale przede wszystkim komfortowe miejsce pracy. Na 14 piętrach zespołu beta, gamma, delta znajduje się 64 200 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej. Setki drobnych, przemyślanych rozwiązań, sprawiają, że praca w Eurocentrum może być przyjemna i efektywna. Swoboda aranżacyjna pozwala na dostosowanie powierzchni najmu do specyficznych potrzeb każdej organizacji.
W skład kompleksu wchodzą również zielone atria oraz zlokalizowany na paterze, ważny dla codziennego funkcjonowania zespołu pasaż handlowo-usługowy. Znajdą się w nim efektownie zaaranżowane miejsca spotkań i odpoczynku, otwarta przestrzeń kawiarniana oraz różnorodna oferta restauracyjna i usługowa.

ADRES:
Al. Jerozolimskie 124-138, Warszawa

CAŁKOWITA POWIERZCHNIA NAJMU:
81901 m2

ILOŚĆ MIEJSC PARKINGOWYCH:
769

POWIERZCHNIA BIUROWA:
64254 m2

POWIERZCHNIA HANDLOWO-USŁUGOWA:
2311 m2
Wyszukaj biuro:
Zgłoœś swoje biura
do wynajęcia:
Bezpłatnie!
Imię i nazwisko
Telefon
Portal OkazjeBiur.pl powstał w celu przybliżenia Państwu rynku nieruchomości komercyjnych. Nasz Zespół pracuje z myślą o przedstawieniu najbardziej atrakcyjnych budynków oraz powierzchni biurowych do wynajęcia w Warszawie. Naszym celem jest profesjonalna prezentacja nieruchomości komercyjnych oraz umożliwienie podmiotom zainteresowanym wyselekcjonowania najlepszych obiektów i zrealizowania najkorzystniejszych kontraktów. Prezentujemy najlepsze oferty

biur do wynajęcia w Warszawie

z uwzględnieniem dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany,

Mokotów

, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.