Ilość ofert w bazie: 4547
ostatnia aktualizacja: 2020-01-21
Mamy największą
ofertę biur w Warszawie!
  • Doradzimy najlepsze biuro
  • Wynegocjujemy najtańszy czynsz
  • Załatwimy wszystkie formalności
Zadzwoń, skorzystaj z naszych usług
i odbierz prezent:
Tablet!
Szczegóły w regulaminie
Zadzwoń,
bezpłatnie przedstawimy
Ci pełną ofertę:
509 ... wyświetl
Newsy z rynku 4 Q 2014r
Wynajmij najlepsze biuro
dzięki naszemu Doradcy
ds. nieruchomoœci.
DEALE i NEWSY z rynku IV KW. 2014 by Wood Lark Group
Lekcje Jogi na Chmielnej
W II kwartale 2015 roku do grona najemców Domu Towarowego Braci Jabłkowskich – pięknej, odnowionej kamienicy zlokalizowanej w centrum Warszawy będącej niegdyś największym domem handlowym w kraju słynącym z wysokiej jakości towaru i rzetelności kupieckiej - dołączy szkoła jogi, która za pośrednictwem Wood Lark Group podpisała umowę na najem 400 mkw. powierzchni.

Ciech wynajmuje większą powierzchnię
Grupa Ciech to firma należąca do liderów rynku chemicznego w Polsce i Europie. Działa przede wszystkim w obszarze produkcji sodowej i organicznej mającej zastosowanie w przemyśle spożywczym, szklarskim, meblowym a także w rolnictwie i budownictwie. Z racji dynamicznego rozwoju firma potrzebowała większego biura, a Wood Lark Group został wybrany agentem spółki. Współpraca zakończyła się podpisaniem umowy na najem kolejnej powierzchni w budynku przy ulicy Bema 89, gdzie firma już od kilku lat ma swoją siedzibę.

Nowy Teatr zmienia siedzibę swojego biura
Nowy Teatr , którego Dyrektorem Artystycznym jest znany całej Polsce, wielokrotnie wyróżniany Krzysztof Warlikowski wraz z początkiem nowego roku zmienia siedzibę swojego biura. Przy miłej współpracy z firmą Wood Lark Group zajmie 250 mkw. powierzchni biurowej w budynku przy ulicy Rejtana w warszawskim Mokotowie.

Szybki lunch w Warsaw Towers
Egzotyka zaczyna być w Polsce popularna. Wood Lark Group miał przyjemność współpracować z restauratorami, którzy w budynku Warsaw Towers na 250 mkw. powierzchni otwierają restaurację sushi specjalizującą się w szybkiej obsłudze zamówień oraz na wynos, co z pewnością docenią pracownicy pobliskich biurowców.

Specjaliści medyczni z nowym biurem na Mokotowie
AOTM czyli Agencja Oceny Technologii Medycznych, będąca państwową jednostką specjalizującą się w ocenie świadczeń medycznych, leków oraz przygotowywaniu analiz i opinii w zakresie opieki zdrowotnej na początku 2015 roku przeniesie się do samodzielnego budynku biurowego usytuowanego przy ulicy Malczewskiego 22 na Mokotowie. Wood Lark Group został wybrany agentem i doradcą, za pośrednictwem którego Agencja podpisała umową najmu na 400 mkw. powierzchni.

Nowy najemca w Atrium Plaza
Atrium Plaza to nowoczesny A-klasowy budynek biurowy zlokalizowany w centrum Warszawy przy alei Jana Pawła II, z doskonały dostępem do środków komunikacji. Pod koniec 2014 roku zyskał kolejnego najemcę, jakim jest Polski Bank Komórek Macierzystych. Za pośrednictwem firmy Wood Lark Group PBKM wynajął w budynku Atrium Plaza powierzchnię 800 mkw. na swoją nową siedzibę.

Westwing przenosi się do centrum Warszawy
Westwing Home & Living jest znaną marką działającą w sektorze aranżacji wnętrz, która swoim klientom oferuje wyjątkowe i wyselekcjonowane meble oraz wysokiej jakości dodatki upiększające wnętrza. Wood Lark Group miał zaszczyt po raz kolejny doradzać firmie w wyborze nowej powierzchni biurowej, czego zwieńczeniem jest podpisanie umowy na najem 1025 mkw. w nowoczesnym budynku Spectrum Tower w centrum Warszawy. Ponowna współpraca jest dowodem na wysoką jakość świadczonych usług oraz zaufanie jakim darzą nas klienci.

AMB Energia zamieszka na Służewcu
AMB Energia jest spółką działającą na rynku energetycznym w Polsce. Wood Lark Group miał przyjemność współpracować z firmą przy wynajmie nowej powierzchni biurowej. Finalnie AMB Energia zajmie 350 mkw. w kompleksie Horizon Plaza znajdującym się na warszawskim Mokotowie. Obiekt dysponuje biurami w standardzie klasy A i wyróżnia się niebanalną, falującą szklaną fasadą przez co należy do jednego z najbardziej rozpoznawalnych budynków w stolicy.

Global Energy Services od grudnia w Warszawie
GES, czyli Global Energy Services - firma z branży energetyki wiatrowej – wybrała Wood Lark na swojego agenta w poszukiwaniu powierzchni biurowej dla nowo utworzonej filii w Polsce. Współpraca zakończyła się podpisaniem umowy najmu w kamienicy przy ulicy Białostockiej 22 na warszawskiej Pradze Północ.

Direct Communication mają nową siedzibę
Direct Communication to znana firma działająca w sektorze outsourcingu IT. Specjalność spółki skupia się na rozwiązaniach deweloperskich i rozwoju najnowszych aplikacji „szytych na miarę” pod potrzeby klientów. Wood Lark miał przyjemność współpracować z Direct Communication, co zakończyło się wynajęciem 177 mkw. powierzchni biurowej w pięknej, odrestaurowanej kamienicy znajdującej się w centrum Warszawy przy ulicy Żurawiej 45.

Bielany Business Center zyskał nowego najemcę
Time 4 Travel jest jednym z wiodących operatorów turystycznych na polskim rynku, działającym od 2004 roku i mającym na swoim koncie ponad obsługę ponad pół miliona klientów. Wood Lark Group miał przyjemność współpracować z firmą w zakresie pośrednictwa w wynajmie powierzchni biurowej, która zakończyła się podpisaniem umowy na najem 100 mkw. w budynku Bielany Business Center.

Panek S.A. przeprowadza się do Company House
Panek S.A. jest jedną z największych i najstarszych ogólnopolskich firm specjalizujących się w krótko- i długoterminowym wynajmie samochodów. Obecnie spółka działa w 28 miastach w Polsce i obsługuje klientów indywidualnych jak i biznesowych. Wood Lark Group jako agent doradzał firmie w procesie pośrednictwa w wynajmie nowej powierzchni biurowej, czego dowodem jest podpisana umowa w budynku Company House II przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie. Panek S.A. zajmie tam prawie 450 mkw. powierzchni.

Kancelaria prawnicza z siedzibą w Sienna Center
Sienna Center to znany i rozpoznawalny budynek biurowy klasy A znajdujący się w centrum Warszawy przy skrzyżowaniu ulic Sienna i Żelazna. Pod koniec 2014 roku do obiektu wprowadzi się Kancelaria Prawna Jędrzejczyk i Wspólnicy, która podpisała umowę najmu na 312 mkw. powierzchni. Wood Lark Group miał przyjemność uczestniczyć w transakcji jako agent reprezentujący najemcę.

Spece od marketingu w nowym biurze
White Paper to dynamiczna firma zajmująca się szeroko rozumianymi projektami marketingowymi, począwszy od kreacji graficznych, poprzez social media, na kampaniach strategicznych i telewizyjnych kończąc. Wood Lark Group współpracował ze spółką w zakresie poszukiwania nowej powierzchni biurowej, co zakończyło się podpisaniem umowy najmu w budynku przy ulicy Naruszewicza w warszawskim Mokotowie.


zródło:

Magdalena Atiah
Analityk Nieruchomosći
__________________________
Wood Lark Group Sp. z o. o. Sp. K.
ul. Belwederska 9a, 00-761 Warszawa
tel.: 22 625 40 40 ; fax.: 22 828 09 29
Wyszukaj biuro:
Zgłoœś swoje biura
do wynajęcia:
Bezpłatnie!
Imię i nazwisko
Telefon
Portal OkazjeBiur.pl powstał w celu przybliżenia Państwu rynku nieruchomości komercyjnych. Nasz Zespół pracuje z myślą o przedstawieniu najbardziej atrakcyjnych budynków oraz powierzchni biurowych do wynajęcia w Warszawie. Naszym celem jest profesjonalna prezentacja nieruchomości komercyjnych oraz umożliwienie podmiotom zainteresowanym wyselekcjonowania najlepszych obiektów i zrealizowania najkorzystniejszych kontraktów. Prezentujemy najlepsze oferty

biur do wynajęcia w Warszawie

z uwzględnieniem dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany,

Mokotów

, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.