Ilość ofert w bazie: 4547
ostatnia aktualizacja: 2019-06-17
Mamy największą
ofertę biur w Warszawie!
  • Doradzimy najlepsze biuro
  • Wynegocjujemy najtańszy czynsz
  • Załatwimy wszystkie formalności
Zadzwoń, skorzystaj z naszych usług
i odbierz prezent:
Tablet!
Szczegóły w regulaminie
Zadzwoń,
bezpłatnie przedstawimy
Ci pełną ofertę:
509 ... wyświetl
Najem krórtko terminowy
Wynajmij najlepsze biuro
dzięki naszemu Doradcy
ds. nieruchomoœci.
Najem krótkoterminowy w Warszawie
Trend krótkoterminowego wynajmu powierzchni biurowych staje się w Polsce coraz bardziej popularny. Dzieje się tak ponieważ rośnie mobilność polskich pracowników, niektórzy poszukują także biura 1-2 razy w tygodniu w związku z tym nie opłaca im się tradycyjny wynajem.
Wynajem krótkoterminowy może mieć kilka odmian. Istnieje możliwość wynajmowania całych biur w pełni umeblowanych i obsługiwanych przez wyspecjalizowane firmy, można wynająć także pojedyncze sale szkoleniowe lub konferencyjne. Rosnącą popularność zyskuje także wynajem biurka w open space i praca na zasadzie coworkingu. Dodatkowo taka forma pracy daje możliwość kontaktu z innymi przedsiębiorcami czy wymianę poglądów.
Coworking stał się ostatnio tematem zainteresowań inwestorów. Do przygotowania takiej oferty z reguły wystarczają 1-2 piętra w biurowcu. Wymaga to, co prawda, większej ilości czasu na obsługę powierzchni, nie mniej przy odpowiednim obłożeniu pozwala na zwiększenie rentowności całego projektu. W Polsce jest to jeszcze mało rozreklamowane i stąd też wiele potencjalnie zainteresowanych osób nie ma pojęcia o takiej alternatywie.
Ceny wynajmu biura w takim systemie kształtują się w zależności od lokalizacji budynku. I tak za wynajem biurka do korzystania bez ograniczeń w niewielkim obiekcie należy liczyć się z kosztami w kwocie ok. 500 zł miesięcznie. Cena za wynajem sali szkoleniowej waha się pomiędzy 30-50 zł za godzinę natomiast koszt wynajmu sali konferencyjnej za dzień wynosi około 450 zł. W dużych biurowcach w najlepszych lokalizacjach w Warszawie ceny są mniej więcej dwa razy wyższe. Wynajem biurka w systemie coworking kosztuje w granicach 1400-1600 zł, godzina wynajmu sali szkoleniowej to koszt około 100 zł za godzinę a konferencyjnej – 1000 zł za dzień. W cenie wliczona jest także możliwość korzystania z urządzeń biurowych oraz pomieszczeń socjalnych. Niektóre firmy oferują także możliwość rejestracji siedziby firmy, usługi księgowe, concierge czy nawet tworzenie i obsługę stron internetowych.
Wyszukaj biuro:
Zgłoœś swoje biura
do wynajęcia:
Bezpłatnie!
Imię i nazwisko
Telefon
Portal OkazjeBiur.pl powstał w celu przybliżenia Państwu rynku nieruchomości komercyjnych. Nasz Zespół pracuje z myślą o przedstawieniu najbardziej atrakcyjnych budynków oraz powierzchni biurowych do wynajęcia w Warszawie. Naszym celem jest profesjonalna prezentacja nieruchomości komercyjnych oraz umożliwienie podmiotom zainteresowanym wyselekcjonowania najlepszych obiektów i zrealizowania najkorzystniejszych kontraktów. Prezentujemy najlepsze oferty

biur do wynajęcia w Warszawie

z uwzględnieniem dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany,

Mokotów

, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.