Ilość ofert w bazie: 4547
ostatnia aktualizacja: 2019-06-17
Mamy największą
ofertę biur w Warszawie!
  • Doradzimy najlepsze biuro
  • Wynegocjujemy najtańszy czynsz
  • Załatwimy wszystkie formalności
Zadzwoń, skorzystaj z naszych usług
i odbierz prezent:
Tablet!
Szczegóły w regulaminie
Zadzwoń,
bezpłatnie przedstawimy
Ci pełną ofertę:
509 ... wyświetl
Mangalia 5 nowy biurowiec
Wynajmij najlepsze biuro
dzięki naszemu Doradcy
ds. nieruchomoœci.
Mangalia 5 może wystartować w II kwartale 2013 r.
Mangalia 5 może wystartować w II kwartale 2013 r.

Wiosną przyszłego roku powinna się rozpocząć budowa biurowca przy ul. Mangalia 5 w Warszawie. Powstanie on w lokalizacji, w której zapowiadano budowę dużego kompleksu biurowego.
Budynek powstanie u zbiegu ulic Sikorskiego i Al. Sobieskiego na warszawskim Mokotowie. Architekci z Archico Projekt zaplanowali 7710 mkw. powierzchni całkowitej na siedmiu kondygnacjach naziemnych gmachu. Poza biurami przewidziano też 365 mkw. na punkty handlowe zlokalizowane na parterze. Powierzchnie na piętrach wyniosą od 1100 do 1337 mkw. W biurowcu będą też trzy windy, 140 miejsc parkingowych, a współczynnik powierzchni wspólnej ma wynieść 3,3 proc. Budynek ma być certyfikowany w systemie BREEAM.
Inwestor projektu, firma Europlan szacuje, że pozwolenie na budowę gmachu może otrzymać na przełomie na początku wiosny 2013 r. Planowany termin zakończenia budowy to IV kw. 2014 r.
Europlan informował o swoich planach inwestycyjnych na działce u zbiegu ulic Sikorskiego i Al. Sobieskiego już w 2008 r. Według zapowiedzi inwestora budowa kompleksu o nazwie EuroPark miała wystartować w 2009 r. Planowano kompleks biurowy składający się z pięciu budynków o łącznej powierzchni biurowej wynoszącej około 70 tys. mkw. i parkingiem podziemnym na ponad 1400 aut. Nad całością miała dominować 22-piętrowa wieża o powierzchni około 20 tys. mkw. Inwestor nie informuje kiedy ruszą prace nad kolejnymi etapami kompleksu.

źródło: thecity.com.pl
Wyszukaj biuro:
Zgłoœś swoje biura
do wynajęcia:
Bezpłatnie!
Imię i nazwisko
Telefon
Portal OkazjeBiur.pl powstał w celu przybliżenia Państwu rynku nieruchomości komercyjnych. Nasz Zespół pracuje z myślą o przedstawieniu najbardziej atrakcyjnych budynków oraz powierzchni biurowych do wynajęcia w Warszawie. Naszym celem jest profesjonalna prezentacja nieruchomości komercyjnych oraz umożliwienie podmiotom zainteresowanym wyselekcjonowania najlepszych obiektów i zrealizowania najkorzystniejszych kontraktów. Prezentujemy najlepsze oferty

biur do wynajęcia w Warszawie

z uwzględnieniem dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany,

Mokotów

, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.