Ilość ofert w bazie: 4547
ostatnia aktualizacja: 2019-07-04
Mamy największą
ofertę biur w Warszawie!
  • Doradzimy najlepsze biuro
  • Wynegocjujemy najtańszy czynsz
  • Załatwimy wszystkie formalności
Zadzwoń, skorzystaj z naszych usług
i odbierz prezent:
Tablet!
Szczegóły w regulaminie
Zadzwoń,
bezpłatnie przedstawimy
Ci pełną ofertę:
509 ... wyświetl
Kolejny etap Wilanów Office Park
Wynajmij najlepsze biuro
dzięki naszemu Doradcy
ds. nieruchomoœci.
Kolejny etap Wilanów Office Park w trakcie realizacji, nowi najemcy w drodze
Kolejny etap Wilanów Office Park w trakcie realizacji, nowi najemcy w drodze
Obecnie w ramach kompleksu Wilanów Office Park powstaje budynek A1 (39 000 mkw.), do którego w tym roku przeprowadzi się grupa Asseco, jedna z największych firm informatycznych w Polsce oraz budynek B3 (17 000 mkw.).
Docelowo Wilanów Office Park będzie składał się z 18 budynków o łącznej powierzchni biur wynoszącej 140 tys. mkw. Pierwszy z nich (B1), został oddany do użytku we wrześniu zeszłego roku. Biurowiec o powierzchni 14 301 mkw. w całości wynajęła spółka Pol-Aqua.
Wilanów Office Park to unikatowy w skali kraju projekt kompleksu biurowego, w którym ultranowoczesna architektura spotyka się z naturą. 50 proc. z należącego do kompleksu siedemnastohektarowego terenu będzie stanowiła przestrzeń biologicznie czynna, która zostanie zagospodarowana w sposób sprzyjający relaksowi oraz aktywnemu wypoczynkowi przyszłych pracowników. Będą oni mieli do swojej dyspozycji rozległy park ze zbiornikiem wodnym pełniącym funkcję krajobrazowo-rekreacyjną. Projekt wyróżnia się spośród dostępnych na rynku nieruchomości biurowych także kameralną skalą budynków (do 4 kondygnacji naziemnych) oraz zróżnicowaną architekturą.
Wszystkie biurowce kompleksu Wilanów Office Park spełniają normy zgodne ze standardem certyfikacji BREEAM. Deweloperem obiektu jest firma Polnord SA.

źródło: thecity.com.pl
Wyszukaj biuro:
Zgłoœś swoje biura
do wynajęcia:
Bezpłatnie!
Imię i nazwisko
Telefon
Portal OkazjeBiur.pl powstał w celu przybliżenia Państwu rynku nieruchomości komercyjnych. Nasz Zespół pracuje z myślą o przedstawieniu najbardziej atrakcyjnych budynków oraz powierzchni biurowych do wynajęcia w Warszawie. Naszym celem jest profesjonalna prezentacja nieruchomości komercyjnych oraz umożliwienie podmiotom zainteresowanym wyselekcjonowania najlepszych obiektów i zrealizowania najkorzystniejszych kontraktów. Prezentujemy najlepsze oferty

biur do wynajęcia w Warszawie

z uwzględnieniem dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany,

Mokotów

, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.