Ilość ofert w bazie: 4547
ostatnia aktualizacja: 2019-06-17
Mamy największą
ofertę biur w Warszawie!
  • Doradzimy najlepsze biuro
  • Wynegocjujemy najtańszy czynsz
  • Załatwimy wszystkie formalności
Zadzwoń, skorzystaj z naszych usług
i odbierz prezent:
Tablet!
Szczegóły w regulaminie
Zadzwoń,
bezpłatnie przedstawimy
Ci pełną ofertę:
509 ... wyświetl
KULCZYK SILVERSTEIN PROPERTIES
Wynajmij najlepsze biuro
dzięki naszemu Doradcy
ds. nieruchomoœci.
Plac Małachowskiego w portfelu Kulczyk Silverstein Properties
Po trwającej dwa lata kompleksowej rewitalizacji i rozbudowie, ponad stuletnia kamienica Hrabiego Raczyńskiego przy placu Małachowskiego została przejęta przez Kulczyk Silverstein Properties. Inwestycja została zakupiona od HOCHTIEF Development Poland w lipcu 2012 roku.

Budynek z początku dwudziestego wieku po kompleksowej modernizacji przeprowadzonej przez HOCHTIEF Development Poland przy ścisłej współpracy ze Stołecznym Konserwatorem Zabytków spełnia najwyższe standardy biurowców klasy A. Dodatkowo, inwestycja zyskała nowe skrzydło, dzięki czemu powierzchnia biurowa w obu budynkach wynosi łącznie ponad 13 tys. mkw.

Na rozbudowie zyskała również powierzchnia usługowo-handlowa oraz gastronomiczna, która obecnie wynosi blisko 1,4 tys. mkw. Do dyspozycji najemców Placu Małachowskiego jest 100 miejsc parkingowych zlokalizowanych w dwupoziomowym garażu podziemnym.

W czerwcu 2013 roku projekt został precertyfikowany w systemie BREEAM z przewidywaną oceną „bardzo dobry". Na szczególną uwagę zasługuje fakt przywrócenia na parterze historycznych przeszklonych witryn okiennych.

W 2016 roku planowane jest zakończenie gruntownej rewitalizacji placu. Koncepcja, według której mają być prowadzone prace, zajęła drugie miejsce w rozstrzygniętym 16 lipca br. konkursie. Finał konkursu był zwieńczeniem ponad trzech lat pracy koalicji na rzecz placu Małachowskiego, w której znaleźli się przedstawiciele inwestora, Urzędu Dzielnicy Śródmieście, Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie, Parafii Ewangelicko-Augsburskiej Świętej Trójcy i Zachęty - Narodowej Galerii Sztuki. Działania koalicja są modelowym przykładem realizacji inwestycji komercyjnych z uwzględnieniem przestrzeni publicznej.
źródło: propertynews.pl
Wyszukaj biuro:
Zgłoœś swoje biura
do wynajęcia:
Bezpłatnie!
Imię i nazwisko
Telefon
Portal OkazjeBiur.pl powstał w celu przybliżenia Państwu rynku nieruchomości komercyjnych. Nasz Zespół pracuje z myślą o przedstawieniu najbardziej atrakcyjnych budynków oraz powierzchni biurowych do wynajęcia w Warszawie. Naszym celem jest profesjonalna prezentacja nieruchomości komercyjnych oraz umożliwienie podmiotom zainteresowanym wyselekcjonowania najlepszych obiektów i zrealizowania najkorzystniejszych kontraktów. Prezentujemy najlepsze oferty

biur do wynajęcia w Warszawie

z uwzględnieniem dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany,

Mokotów

, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.