Ilość ofert w bazie: 4547
ostatnia aktualizacja: 2019-06-17
Mamy największą
ofertę biur w Warszawie!
  • Doradzimy najlepsze biuro
  • Wynegocjujemy najtańszy czynsz
  • Załatwimy wszystkie formalności
Zadzwoń, skorzystaj z naszych usług
i odbierz prezent:
Tablet!
Szczegóły w regulaminie
Zadzwoń,
bezpłatnie przedstawimy
Ci pełną ofertę:
509 ... wyświetl
Immofinanz buduje biurowiec w Warszawie
Wynajmij najlepsze biuro
dzięki naszemu Doradcy
ds. nieruchomoœci.
Immofinanz bierze się za budowę biurowca w Warszawie
Immofinanz bierze się za budowę biurowca w Warszawie. Austriacki Immofinanz rozpoczął prace związane z budową pierwszego biurowca w Polsce. Nimbus powstanie na terenie warszawskiej dzielnicy Ochota, przy Alejach Jerozolimskich i zaoferuje 19 tys. mkw. powierzchni najmu. Nimbus ma zostać oddany do użytkowania w sierpniu 2014 roku, a jego budowa będzie kosztować około 27 milionów euro. Generalnym wykonawcą biurowca będzie firma Porr Polska S.A.
Projekt biurowca Nimbus został już zarejestrowany w LEED z zamiarem uzyskania złotego certyfikatu. Immofinanz Group posiada już szereg projektów biurowych w Warszawie. Są to jednak projekty zakupione, a nie wybudowane od podstaw przez firmę. Z łącznie 198 737 mkw. powierzchni pod wynajem i 18 budynkami biurowymi austriacka spółka jest jednym z największych inwestorów w mieście.

źródło: propertynews.p
Wyszukaj biuro:
Zgłoœś swoje biura
do wynajęcia:
Bezpłatnie!
Imię i nazwisko
Telefon
Portal OkazjeBiur.pl powstał w celu przybliżenia Państwu rynku nieruchomości komercyjnych. Nasz Zespół pracuje z myślą o przedstawieniu najbardziej atrakcyjnych budynków oraz powierzchni biurowych do wynajęcia w Warszawie. Naszym celem jest profesjonalna prezentacja nieruchomości komercyjnych oraz umożliwienie podmiotom zainteresowanym wyselekcjonowania najlepszych obiektów i zrealizowania najkorzystniejszych kontraktów. Prezentujemy najlepsze oferty

biur do wynajęcia w Warszawie

z uwzględnieniem dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany,

Mokotów

, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.