Ilość ofert w bazie: 4547
ostatnia aktualizacja: 2019-06-17
Mamy największą
ofertę biur w Warszawie!
  • Doradzimy najlepsze biuro
  • Wynegocjujemy najtańszy czynsz
  • Załatwimy wszystkie formalności
Zadzwoń, skorzystaj z naszych usług
i odbierz prezent:
Tablet!
Szczegóły w regulaminie
Zadzwoń,
bezpłatnie przedstawimy
Ci pełną ofertę:
509 ... wyświetl
Immobel rusza z budową biurowców
Wynajmij najlepsze biuro
dzięki naszemu Doradcy
ds. nieruchomoœci.
Immobel rusza z budową trzech biurowców o powierzchni 60 tys. mkw.
Spółka deweloperska Immobel Poland w ciągu 2 lat rozpocznie budowę co najmniej 5 nowych projektów, które będą zlokalizowane głównie w Warszawie. - Tylko w 2013 roku spodziewamy się ruszyć z trzema inwestycjami o łącznej powierzchni najmu ok. 60 tys. mkw. Projekty, którymi jesteśmy zainteresowani, mają powierzchnię najmu ok. 20 tys. mkw. każdy - zapowiada Bartłomiej Hofman, prezes zarządu Immobel Poland.


Inwestycje biurowe, nad którymi obecnie pracuje spółka, pojawią się przede wszystkim w centrum stolicy, ale prezes zdradza, że rozważana jest również lokalizacja na Mokotowie. - Wszystkie projekty, które będziemy uruchamiać będą certyfikowane co najmniej w standardzie "BREEAM very good", dobrze skomunikowane, z dostępem dla użytkowników korzystających z metra i tramwajów - przekonuje Bartłomiej Hofman. - Kładziemy nacisk na to, aby komunikacja i dostępność do przyszłych biurowców w maksymalny sposób ułatwiała ich codzienną eksploatację - dodaje.

Immobel w Polsce koncentruje się na segmencie nieruchomości biurowych. Do tej pory spółka przeprowadziła w Polsce proces rewitalizacji poznańskiego Okrąglaka oraz przygotowuje modernizacje warszawskiego Smyka. - Mamy też działki pod kolejne projekty deweloperskie- informuje Bartłomiej Hofman.

źródło: propertynews.pl
Wyszukaj biuro:
Zgłoœś swoje biura
do wynajęcia:
Bezpłatnie!
Imię i nazwisko
Telefon
Portal OkazjeBiur.pl powstał w celu przybliżenia Państwu rynku nieruchomości komercyjnych. Nasz Zespół pracuje z myślą o przedstawieniu najbardziej atrakcyjnych budynków oraz powierzchni biurowych do wynajęcia w Warszawie. Naszym celem jest profesjonalna prezentacja nieruchomości komercyjnych oraz umożliwienie podmiotom zainteresowanym wyselekcjonowania najlepszych obiektów i zrealizowania najkorzystniejszych kontraktów. Prezentujemy najlepsze oferty

biur do wynajęcia w Warszawie

z uwzględnieniem dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany,

Mokotów

, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.