Ilość ofert w bazie: 4547
ostatnia aktualizacja: 2019-07-04
Mamy największą
ofertę biur w Warszawie!
  • Doradzimy najlepsze biuro
  • Wynegocjujemy najtańszy czynsz
  • Załatwimy wszystkie formalności
Zadzwoń, skorzystaj z naszych usług
i odbierz prezent:
Tablet!
Szczegóły w regulaminie
Zadzwoń,
bezpłatnie przedstawimy
Ci pełną ofertę:
509 ... wyświetl
IVG kupuje Norway House
Wynajmij najlepsze biuro
dzięki naszemu Doradcy
ds. nieruchomoœci.
IVG kupuje biurowiec Norway House w Warszawie
Fundusz IVG kupił warszawski biurowiec Norway House przy ul. Lwowskiej 19. Sprzedającym był jeden z funduszy zarządzanych przez Pramericę.

Norway House jest nowoczesnym, 9-kondygnacyjnym obiektem biurowym, zlokalizowanym w centrum Warszawy, u zbiegu ulic Lwowskiej i Koszykowej, w jednej z najbardziej prestiżowych i reprezentacyjnych części stolicy. Obiekt jest w 100 proc. wynajęty i oferuje około 5,4 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A.

Głównym najemcą Norway House jest kancelaria Clifford Chance, która zajmuje ponad połowę oferowanej powierzchni. W gronie najemców znajdują się także: Nordea Bank, kancelaria Comanche Investments oraz firma telekomunikacyjna Aero 2.

- Mamy nadzieję iż zakup Norway House nie będzie ostatnim w tym roku dowodem naszej aktywności inwestycyjnej na rynku komercyjnym w Warszawie - powiedział Maciej Zajdel, dyrektor zarządzający IVG w Polsce.

Norway House jest siódmą transakcją przeprowadzoną prze IVG na rynku nieruchomości komercyjnych w ciągu ostatnich 2 lat. Wcześniej firma nabyła takie obiekty jak budynek Victoria na Woli, BTC przy stacji metra Wierzbno, Ujazdowskie 10 - w okolicach Sejmu, N21 - przy ulicy Nowogrodzkiej oraz Pałac Młodziejowskiego - przy Starym Mieście; sprzedała natomiast budynek Horizon Plaza na Mokotowie.

źródło: propertynews.pl
Wyszukaj biuro:
Zgłoœś swoje biura
do wynajęcia:
Bezpłatnie!
Imię i nazwisko
Telefon
Portal OkazjeBiur.pl powstał w celu przybliżenia Państwu rynku nieruchomości komercyjnych. Nasz Zespół pracuje z myślą o przedstawieniu najbardziej atrakcyjnych budynków oraz powierzchni biurowych do wynajęcia w Warszawie. Naszym celem jest profesjonalna prezentacja nieruchomości komercyjnych oraz umożliwienie podmiotom zainteresowanym wyselekcjonowania najlepszych obiektów i zrealizowania najkorzystniejszych kontraktów. Prezentujemy najlepsze oferty

biur do wynajęcia w Warszawie

z uwzględnieniem dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany,

Mokotów

, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.