Ilość ofert w bazie: 4543
ostatnia aktualizacja: 2018-06-26
Mamy największą
ofertę biur w Warszawie!
  • Doradzimy najlepsze biuro
  • Wynegocjujemy najtańszy czynsz
  • Załatwimy wszystkie formalności
Zadzwoń, skorzystaj z naszych usług
i odbierz prezent:
Tablet!
Szczegóły w regulaminie
Zadzwoń,
bezpłatnie przedstawimy
Ci pełną ofertę:
509 ... wyświetl
Hyundai Motor Poland w nowym biurze!
Wynajmij najlepsze biuro
dzięki naszemu Doradcy
ds. nieruchomoœci.
Hyundai Motor Poland najemcą budynku Mokotów Nova
Hyundai Motor Poland najemcą budynku Mokotów Nova
Spółka Hyundai Motor Poland wynajęła ponad 1000 mkw. biura klasy A w realizowanym przez Ghelamco budynku Mokotów Nova w Warszawie.

Hyundai Motor Poland wprowadzi się do nowego biura we wrześniu. Mniej więcej w tym samym czasie do budynku Mokotów Nova przeniosą się również: spółka Cargill (1 600 mkw.) oraz Ghelamco (2 000 mkw.).

Mokotów Nova - o łącznej powierzchni 40 000 mkw. - jest jednym z największych budynków biurowych realizowanych w Warszawie. Inwestycja powstaje w strategicznym miejscu, na Mokotowie, przy ul. Wołoskiej. W skład kompleksu, zaprojektowanego przez belgijską pracownię architektoniczną Jaspers&Eyers, wejdą trzy połączone ze sobą budynki biurowe liczące od siedmiu do dwunastu kondygnacji. Trzy poziomy podziemne przeznaczone są na garaż, a pod i obok kompleksu przewidziany został parking na ponad tysiąc samochodów. Na parterze budynku znajdą się m.in. restauracja i kiosk.

źródło: www.eurobuild.pl
Wyszukaj biuro:
Zgłoœś swoje biura
do wynajęcia:
Bezpłatnie!
Imię i nazwisko
Telefon
Portal OkazjeBiur.pl powstał w celu przybliżenia Państwu rynku nieruchomości komercyjnych. Nasz Zespół pracuje z myślą o przedstawieniu najbardziej atrakcyjnych budynków oraz powierzchni biurowych do wynajęcia w Warszawie. Naszym celem jest profesjonalna prezentacja nieruchomości komercyjnych oraz umożliwienie podmiotom zainteresowanym wyselekcjonowania najlepszych obiektów i zrealizowania najkorzystniejszych kontraktów. Prezentujemy najlepsze oferty

biur do wynajęcia w Warszawie

z uwzględnieniem dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany,

Mokotów

, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.