Ilość ofert w bazie: 4547
ostatnia aktualizacja: 2019-06-17
Mamy największą
ofertę biur w Warszawie!
  • Doradzimy najlepsze biuro
  • Wynegocjujemy najtańszy czynsz
  • Załatwimy wszystkie formalności
Zadzwoń, skorzystaj z naszych usług
i odbierz prezent:
Tablet!
Szczegóły w regulaminie
Zadzwoń,
bezpłatnie przedstawimy
Ci pełną ofertę:
509 ... wyświetl
HB Reavis buduje nowe biura
Wynajmij najlepsze biuro
dzięki naszemu Doradcy
ds. nieruchomoœci.
HB Reavis buduje biura do wynajęcia przy PKP Warszawa Zachodnia!
W ramach budowy Dworca Zachodniego powstanie 56 tys. mkw. powierzchni biurowej
Kompleks biurowy przy dworcu PKP Warszawa Zachodnia
Nowy dworzec kolejowy Warszawa Zachodnia i siedem budynków biurowych o łącznej powierzchni 56 tys. mkw. powstanie w ramach wspólnego przedsięwzięcia PKP SA i HB Reavis. Inwestycja będzie powstawać etapami. Dworzec ukończony zostanie do końca 2014 r., wszystkie budynki biurowe - do 2017 roku. Koszt całego przedsięwzięcia to ok. 110 mln euro.

Kompleks powstanie od strony Al. Jerozolimskich na obszarze prawie 17 tys. mkw. Wejście na dworzec możliwe będzie zarówno z podziemnego tunelu, jak i części naziemnej, gdzie w okolicy zlokalizowane są przystanki komunikacji miejskiej. Budynek zajmie 1250 mkw. powierzchni.

Obok dworca zbudowane zostanie nowoczesne centrum biznesowe, składające się z 7 budynków biurowych (6 budynków sześcio kondygnacyjnych i 1 dwunastokondygnacyjny) o łącznej powierzchni 54 tys. mkw. Pod nimi znajdzie się dwupoziomowy parking podziemny na ok. 1000 aut, dostępny dla pracowników i najemców tych obiektów. Parking dla podróżnych przygotowany zostanie od strony
ul. Tunelowej.

Nowy dworzec Warszawa Zachodnia to drugie przedsięwzięcie HB Reavis w Polsce. Inwestor buduje również biurowiec Konstruktorska Business Center na warszawskim Mokotowie.

- Już przy pierwszym projekcie energicznie wkroczyliśmy na rynek nieruchomości w Polsce. Dlatego też cieszy nas fakt, że krótko po rozpoczęciu budowy Konstruktorska Business Center oraz uruchomieniu inwestycyjnego funduszu nieruchomości w Luksemburgu, możemy ogłosić podpisanie współpracy z partnerem PKP SA przy realizacji projektu Warszawa Zachodnia - mówi Stanislav Frnka, dyrektor zarządzający HB Reavis w Polsce.

www.propertynews.pl
Wyszukaj biuro:
Zgłoœś swoje biura
do wynajęcia:
Bezpłatnie!
Imię i nazwisko
Telefon
Portal OkazjeBiur.pl powstał w celu przybliżenia Państwu rynku nieruchomości komercyjnych. Nasz Zespół pracuje z myślą o przedstawieniu najbardziej atrakcyjnych budynków oraz powierzchni biurowych do wynajęcia w Warszawie. Naszym celem jest profesjonalna prezentacja nieruchomości komercyjnych oraz umożliwienie podmiotom zainteresowanym wyselekcjonowania najlepszych obiektów i zrealizowania najkorzystniejszych kontraktów. Prezentujemy najlepsze oferty

biur do wynajęcia w Warszawie

z uwzględnieniem dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany,

Mokotów

, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.