Ilość ofert w bazie: 4547
ostatnia aktualizacja: 2019-06-17
Mamy największą
ofertę biur w Warszawie!
  • Doradzimy najlepsze biuro
  • Wynegocjujemy najtańszy czynsz
  • Załatwimy wszystkie formalności
Zadzwoń, skorzystaj z naszych usług
i odbierz prezent:
Tablet!
Szczegóły w regulaminie
Zadzwoń,
bezpłatnie przedstawimy
Ci pełną ofertę:
509 ... wyświetl
Green Corner w Warszawie
Wynajmij najlepsze biuro
dzięki naszemu Doradcy
ds. nieruchomoœci.
Zawisła wiecha nad Green Corner w Warszawie
Zawisła wiecha nad Green Corner w Warszawie
Nad najnowszym projektem firmy Skanska zawisła wiecha. To już kolejny etap budowy kompleksu biurowego Green Corner w Warszawie opartego na zrównoważonym budownictwie czytamy w portalu TerenyInwestycyjneInfo.
Inwestycja Green Corner, zlokalizowana u zbiegu ulic Chłodnej i Wroniej w Warszawie, powstanie z poszanowaniem zasad zrównoważonego budownictwa oraz z uwzględnieniem kryteriów certyfikacji LEED. Inwestycja o wartości 174 mln złotych powinna być gotowa pod koniec roku.
W ramach inwestycji firma wykona obiekt składający się z dwóch 7-piętrowych budynków, dwupoziomowy parking na 265 miejsc postojowych oraz przestrzeń parkingową dla rowerów. Powierzchnia typowego piętra wynosi ok. 2100 m kw, natomiast całości- 27,500 m kw.
Kompleks biurowy Green Corner został zaprojektowany zgodnie ze standardami i polityką zrównoważonego budownictwa Grupy Skanska. Koncepcja zrównoważonego budownictwa zakłada wdrażanie nowych technologii i rozwiązań, które w sposób optymalny zaspokoją potrzeby obecnego społeczeństwa, nie wpływając negatywnie na potencjał rozwoju przyszłych pokoleń. Zielone rozwiązania w Green Corner to przede wszystkim niskie zużycie energii dzięki oknom i fasadzie o wysokich parametrach izolacyjności termicznej, odzysk ciepła z biur do ogrzewania garażu, nowoczesny system klimatyzacji oparty na belkach chłodzących i zużycie wody deszczowej i wody szarej oraz energooszczędne oświetlenie. Ponadto, na zewnątrz budynku znajdują się tereny zielone oraz zielony dach pokrywający budynek techniczny.
- W sumie na oba budynki zużyliśmy ponad 20 tys. m sześć. betonu. W tym tygodniu zakończyliśmy konstrukcje na budynku A. Na budynku B prace konstrukcyjne zakończymy w drugiej połowie kwietnia. Obecnie trwa wykonywanie pokrycia dachu na budunku A, montaż elewacji, instalacji wewnętrznych w podziemiu i nadziemiu, montaż drzwi, wind, a także wykonywanie sanitariatów - mówi Wiesław Klimek, kierownik budowy Skanska.

Źródło: Tereny Inwestycyjne Info
Wyszukaj biuro:
Zgłoœś swoje biura
do wynajęcia:
Bezpłatnie!
Imię i nazwisko
Telefon
Portal OkazjeBiur.pl powstał w celu przybliżenia Państwu rynku nieruchomości komercyjnych. Nasz Zespół pracuje z myślą o przedstawieniu najbardziej atrakcyjnych budynków oraz powierzchni biurowych do wynajęcia w Warszawie. Naszym celem jest profesjonalna prezentacja nieruchomości komercyjnych oraz umożliwienie podmiotom zainteresowanym wyselekcjonowania najlepszych obiektów i zrealizowania najkorzystniejszych kontraktów. Prezentujemy najlepsze oferty

biur do wynajęcia w Warszawie

z uwzględnieniem dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany,

Mokotów

, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.