Ilość ofert w bazie: 4547
ostatnia aktualizacja: 2019-06-17
Mamy największą
ofertę biur w Warszawie!
  • Doradzimy najlepsze biuro
  • Wynegocjujemy najtańszy czynsz
  • Załatwimy wszystkie formalności
Zadzwoń, skorzystaj z naszych usług
i odbierz prezent:
Tablet!
Szczegóły w regulaminie
Zadzwoń,
bezpłatnie przedstawimy
Ci pełną ofertę:
509 ... wyświetl
Ghelamco dla T-Mobile
Wynajmij najlepsze biuro
dzięki naszemu Doradcy
ds. nieruchomoœci.
Ghelamco buduje nową siedzibę dla T-Mobile
Polska Telefonia Cyfrowa zajmie 27 000 mkw, czyli blisko 70 proc. powierzchni biznesowej w ekologicznej inwestycji powstającej na warszawskim Mokotowie. Nowoczesny park biznesowy, realizowany przez Ghelamco Poland, otrzyma nazwę T-Mobile Office Park. Kompleks zaoferuje łącznie 40 000 mkw. powierzchni biurowej.
PTC czyli operator sieci T-Mobile i Heyah wynajmie go w całości na 10 lat, wykorzystując 27 tys. mkw. biur.Projekt realizowany jest zgodnie z wymaganiami ekocertyfikatu BREEAM. Obiekt został zaprojektowany przez belgijską pracownię Jaspers & Eyers. PTC wprowadzi się do swojej siedziby w 2013 r.
W skład kompleksu przy ulicy Marynarskiej wejdą połączone budynki biurowe liczące od sześciu do ośmiu kondygnacji. Park biznesowy zaoferuje łącznie 40 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Kompleks połączy w sobie funkcję biurową oraz usługowo-handlową. W ramach projektu powstanie łącznie 1400 miejsc parkingowych, a także miejsca parkingowe i infrastruktura sanitarna przeznaczona dla rowerzystów i motocyklistów oraz zielone patio z elementami małej architektury. Aktualnie na działce przy ulicy Marynarskiej prowadzone są prace związane z realizacją ściany szczelinowej. Budowa zakończy się w 2013 roku.

źródło:thecity.com.pl
Wyszukaj biuro:
Zgłoœś swoje biura
do wynajęcia:
Bezpłatnie!
Imię i nazwisko
Telefon
Portal OkazjeBiur.pl powstał w celu przybliżenia Państwu rynku nieruchomości komercyjnych. Nasz Zespół pracuje z myślą o przedstawieniu najbardziej atrakcyjnych budynków oraz powierzchni biurowych do wynajęcia w Warszawie. Naszym celem jest profesjonalna prezentacja nieruchomości komercyjnych oraz umożliwienie podmiotom zainteresowanym wyselekcjonowania najlepszych obiektów i zrealizowania najkorzystniejszych kontraktów. Prezentujemy najlepsze oferty

biur do wynajęcia w Warszawie

z uwzględnieniem dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany,

Mokotów

, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.