Ilość ofert w bazie: 4547
ostatnia aktualizacja: 2019-06-17
Mamy największą
ofertę biur w Warszawie!
  • Doradzimy najlepsze biuro
  • Wynegocjujemy najtańszy czynsz
  • Załatwimy wszystkie formalności
Zadzwoń, skorzystaj z naszych usług
i odbierz prezent:
Tablet!
Szczegóły w regulaminie
Zadzwoń,
bezpłatnie przedstawimy
Ci pełną ofertę:
509 ... wyświetl
Ernst & Young przedłuża umowę najmu z Rondo 1
Wynajmij najlepsze biuro
dzięki naszemu Doradcy
ds. nieruchomoœci.
Ernst & Young przedłuża umowę najmu z Rondo 1
Ernst & Young przedłużył umowę najmu z Rondo 1, pozostając tym samym jednym z jego największych najemców. Firma wynajmuje w budynku 11 tys. mkw. powierzchni biurowej.

Ernst & Young, międzynarodowa firma zajmująca się doradztwem i audytem, jest najemcą Rondo 1 od 2006 roku. Umowa najmu została przedłużona do 2021 roku.

- Rondo 1 to doskonały budynek, położony w dogodnej lokalizacji, łatwo dostępnej dla naszych pracowników. Ich zadowolenie sprawiło, że zdecydowaliśmy się skorzystać z okazji i przedłużyć umowę najmu - stwierdził James D. Foley, Partner, Ernst & Young Real Estate.

- Cieszy nas, że tak renomowana firma, jak Ernst & Young, doceniła naszą ofertę i zdecydowała się pozostać najemcą Rondo 1. Świadczy to o wysokiej jakości oferowanej przez nas powierzchni oraz usług - skomentował Karol Bartos, Vice President, Asset and Development Management, MGPA.

Oddany do użytku w 2006 roku kompleks Rondo 1 pozostaje jednym z najbardziej nowoczesnych i przyjaznych dla środowiska biurowców klasy A+ w Europie Środkowo-Wschodniej. W lutym 2011 roku wieżowiec otrzymał certyfikat ekologiczny LEED Gold w kategorii „Budynki istniejące". Właścicielem obiektu jest MGPA Europe Fund II.

źródło: www.propertynews.pl
Wyszukaj biuro:
Zgłoœś swoje biura
do wynajęcia:
Bezpłatnie!
Imię i nazwisko
Telefon
Portal OkazjeBiur.pl powstał w celu przybliżenia Państwu rynku nieruchomości komercyjnych. Nasz Zespół pracuje z myślą o przedstawieniu najbardziej atrakcyjnych budynków oraz powierzchni biurowych do wynajęcia w Warszawie. Naszym celem jest profesjonalna prezentacja nieruchomości komercyjnych oraz umożliwienie podmiotom zainteresowanym wyselekcjonowania najlepszych obiektów i zrealizowania najkorzystniejszych kontraktów. Prezentujemy najlepsze oferty

biur do wynajęcia w Warszawie

z uwzględnieniem dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany,

Mokotów

, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.