Ilość ofert w bazie: 4547
ostatnia aktualizacja: 2020-02-20
Mamy największą
ofertę biur w Warszawie!
  • Doradzimy najlepsze biuro
  • Wynegocjujemy najtańszy czynsz
  • Załatwimy wszystkie formalności
Zadzwoń, skorzystaj z naszych usług
i odbierz prezent:
Tablet!
Szczegóły w regulaminie
Zadzwoń,
bezpłatnie przedstawimy
Ci pełną ofertę:
509 ... wyświetl
Echo Inwestment zainwestuje 150 mln zł w biura do wynajęcia!
Wynajmij najlepsze biuro
dzięki naszemu Doradcy
ds. nieruchomoœci.
Echo Investment SA rozpocznie w tym roku budowę ponad 164 tys. mkw. powierzchni biurowej.
Echo Investment SA rozpocznie w tym roku budowę ponad 164 tys. mkw. powierzchni biurowej. Tym samym zainwestuje w ten segment 150 mln zł.

Jak poinformowali nas przedstawiciele spółki, ruszy realizacja obiektu Tryton w Gdańsku, Aquarius Bussines House we Wrocławiu (dwa etapy), a także zespołów biurowych w: Katowicach przy ul. Francuskiej (trzy etapy), Krakowie przy ul. Opolskiej (trzy etapy) oraz Warszawie przy ul. Konstruktorskiej.

Tryton będzie zlokalizowany w jednym z najbardziej charakterystycznych punktów Gdańska: przy skrzyżowaniu ul. Jana z Kolna i Wałów Piastowskich, vis a vis Placu Solidarności i historycznej bramy głównej Stoczni Gdańskiej, w pobliżu planowanego Europejskiego Centrum Solidarności. Powierzchnia obiektu to 21,8 tys. mkw. Autorem projektu jest gdyńska pracownia ARCH-DECO Sp. z o.o.

Aquarius Bussines House będzie nowoczesnym kompleksem klasy A. Jego użytkownicy będą mogli korzystać m.in. z przychodni medycznej, lunch baru, restauracji, kawiarni, saloniku prasowego, fitness clubu, a osoby dojeżdżające do pracy na rowerach z - przygotowanych specjalnie z myślą o nich - parkingu i szatni z prysznicami. Obsługujące obiekt parkingi dla samochodów zaoferują łącznie 412 miejsc. Całkowita powierzchnia biurowa obiektu to 25 tys. mkw.

W zespole biurowym w Katowicach przy ul. Francuskiej powstanie 43,5 tys. mkw. w trzech etapach. W Krakowie, w ramach przedsięwzięcia spółki przy ul. Opolskiej, powierzchnia biurowa zwiększy się o 50,7 tys. mkw. Z kolei w Warszawie przy ul. Konstruktorskiej zostanie zbudowane 24,2 tys. mkw.

źródło: www.propertynews.pl
Wyszukaj biuro:
Zgłoœś swoje biura
do wynajęcia:
Bezpłatnie!
Imię i nazwisko
Telefon
Portal OkazjeBiur.pl powstał w celu przybliżenia Państwu rynku nieruchomości komercyjnych. Nasz Zespół pracuje z myślą o przedstawieniu najbardziej atrakcyjnych budynków oraz powierzchni biurowych do wynajęcia w Warszawie. Naszym celem jest profesjonalna prezentacja nieruchomości komercyjnych oraz umożliwienie podmiotom zainteresowanym wyselekcjonowania najlepszych obiektów i zrealizowania najkorzystniejszych kontraktów. Prezentujemy najlepsze oferty

biur do wynajęcia w Warszawie

z uwzględnieniem dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany,

Mokotów

, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.