Ilość ofert w bazie: 4547
ostatnia aktualizacja: 2019-06-17
Mamy największą
ofertę biur w Warszawie!
  • Doradzimy najlepsze biuro
  • Wynegocjujemy najtańszy czynsz
  • Załatwimy wszystkie formalności
Zadzwoń, skorzystaj z naszych usług
i odbierz prezent:
Tablet!
Szczegóły w regulaminie
Zadzwoń,
bezpłatnie przedstawimy
Ci pełną ofertę:
509 ... wyświetl
Cosmopolitan ruszy pod koniec roku
Wynajmij najlepsze biuro
dzięki naszemu Doradcy
ds. nieruchomoœci.
Cosmopolitan ruszy pod koniec roku
Komercjalizacja Cosmopolitan ruszy pod koniec roku
Spółka Tacit Development, która buduje przy ul. Twardej w Warszawie apartamentowiec Cosmopolitan, rozpocznie jego komercjalizację pod koniec 2012 roku.

W wysokościowcu Cosmopolitan poza 252 mieszkaniami będzie pod wynajem 6 tys. mkw. powierzchni usługowych i biurowych. Wśród lokali znajdą się banki, restauracje, kawiarnie i sklepy.

Jak powiedział w rozmowie z Propertynews.pl Michał Borowski, prezes Tacit Development, biura przy Twardej firma zachowa dla siebie po to, by je wynajmować, a być może po pięciu latach zostaną one sprzedane. - Zainteresowanie powierzchniami komercyjnymi w Cosmopolitan już dziś oceniam jako bardzo duże - zapewnił prezes.

Jak już informowaliśmy, firma Tacit Development zapowiedziała, że będzie realizować kolejne inwestycje biurowe w Warszawie w nadchodzących latach.

Projekt Cosmopolitan obejmuje realizację 160-metrowej wieży mieszkalnej oraz pięciokondygnacyjnego budynku biurowo-usługowego. Wieża stanie na podium, w którym znajdą się powierzchnie handlowo-usługowe i biurowe. W części podziemnej przewidziano parking z 299 miejscami parkingowymi.

Cosmopolitan zostanie oddany do użytku pod koniec 2013 r.

Tacit Development Polska wchodzi w skład grupy kapitałowej kontrolowanej przez Grzegorza Jankilewicza i Sławomira Smołokowskiego, udziałowców firmy energetycznej Mercuria Energy Group. Do MEG należy znana w Polsce spółka J&S Energy.

źródło propertynews.pl
Wyszukaj biuro:
Zgłoœś swoje biura
do wynajęcia:
Bezpłatnie!
Imię i nazwisko
Telefon
Portal OkazjeBiur.pl powstał w celu przybliżenia Państwu rynku nieruchomości komercyjnych. Nasz Zespół pracuje z myślą o przedstawieniu najbardziej atrakcyjnych budynków oraz powierzchni biurowych do wynajęcia w Warszawie. Naszym celem jest profesjonalna prezentacja nieruchomości komercyjnych oraz umożliwienie podmiotom zainteresowanym wyselekcjonowania najlepszych obiektów i zrealizowania najkorzystniejszych kontraktów. Prezentujemy najlepsze oferty

biur do wynajęcia w Warszawie

z uwzględnieniem dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany,

Mokotów

, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.