Ilość ofert w bazie: 4547
ostatnia aktualizacja: 2019-06-17
Mamy największą
ofertę biur w Warszawie!
  • Doradzimy najlepsze biuro
  • Wynegocjujemy najtańszy czynsz
  • Załatwimy wszystkie formalności
Zadzwoń, skorzystaj z naszych usług
i odbierz prezent:
Tablet!
Szczegóły w regulaminie
Zadzwoń,
bezpłatnie przedstawimy
Ci pełną ofertę:
509 ... wyświetl
CA Immo Real Estate Management Poland od kwietnia 2011
Wynajmij najlepsze biuro
dzięki naszemu Doradcy
ds. nieruchomoœci.
CA Immo umacnia swoją pozycję rynkową w regionie CEE / SEE Andrzej Mikolajczyk na czele CA Immo Real Estate Management Poland od kwietnia 2011
Z dniem 1 stycznia 2011 r. zostało sfinalizowane przejęcie przez austriacką Grupę CA Immo działającej w regionie CEE / SEE od ponad 20 lat firmy Europolis wraz z jej nieruchomościami o wartości 1,5 mld Euro.

CA Immo, dla której Polska jest jednym z kluczowych obszarów działalności, dysponuje teraz w naszym kraju portfelem nieruchomości o wartości ok. € 670 mln. Długoterminową strategią Grupy jest utrzymanie i dalszy rozwój tego portfela.

Do dnia 1 kwietnia 2011 nastąpi połączenie wschodnioeuropejskich biur regionalnych Europolis i CA Immo, które odtąd będą prowadzić działalność pod brandem CA Immo.

CA Immo Real Estate Management Poland stanie się od 1 kwietnia 2011 lokalną jednostką nadzorującą wysokiej jakości portfel nieruchomości komercyjnych w Polsce obejmujący dziewięć budynków biurowych, dwa centra logistyczne oraz realizowaną w Warszawie inwestycję Poleczki Business Park. Nowo powstała organizacja połączy doświadczenie i wiedzę Europolis Real Estate Asset Management (EREAM) oraz Mahler Propercjusz Services (MPS – całkowite przejęcie planowane w ciągu najbliższych tygodni), które od wielu lat z powodzeniem działają na polskim rynku. Na czele nowej firmy stanie Andrzej Mikołajczyk.

źródło: www.inwestycje.pl
Wyszukaj biuro:
Zgłoœś swoje biura
do wynajęcia:
Bezpłatnie!
Imię i nazwisko
Telefon
Portal OkazjeBiur.pl powstał w celu przybliżenia Państwu rynku nieruchomości komercyjnych. Nasz Zespół pracuje z myślą o przedstawieniu najbardziej atrakcyjnych budynków oraz powierzchni biurowych do wynajęcia w Warszawie. Naszym celem jest profesjonalna prezentacja nieruchomości komercyjnych oraz umożliwienie podmiotom zainteresowanym wyselekcjonowania najlepszych obiektów i zrealizowania najkorzystniejszych kontraktów. Prezentujemy najlepsze oferty

biur do wynajęcia w Warszawie

z uwzględnieniem dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany,

Mokotów

, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.