Ilość ofert w bazie: 4547
ostatnia aktualizacja: 2019-06-17
Mamy największą
ofertę biur w Warszawie!
  • Doradzimy najlepsze biuro
  • Wynegocjujemy najtańszy czynsz
  • Załatwimy wszystkie formalności
Zadzwoń, skorzystaj z naszych usług
i odbierz prezent:
Tablet!
Szczegóły w regulaminie
Zadzwoń,
bezpłatnie przedstawimy
Ci pełną ofertę:
509 ... wyświetl
Business Garden Warszawa Na budynkach I etapu Business Garden Warszawa zawisła wiecha
Wynajmij najlepsze biuro
dzięki naszemu Doradcy
ds. nieruchomoœci.
Na budynkach I etapu Business Garden Warszawa zawisła wiecha
Business Garden Warszawa

12 kwietnia br. miało miejsce symboliczne zawieszenie wiechy na budynkach Business Garden w Warszawie. Inwestycja, która jest sztandarowym projektem SwedeCenter, powstaje na rogu ulic Żwirki i Wigury i 1 Sierpnia. Ostateczne zakończenie prac i oddanie do użytku pierwszych dwóch budynków kompleksu Business Garden przewidziane jest w trzecim kwartale tego roku.

- Business Garden w Warszawie to projekt, z którego jesteśmy szczególnie dumni. Jest odzwierciedleniem naszego długofalowego i innowatorskiego podejścia do realizowanych przez nas inwestycji. Wykorzystaliśmy w nim wiedzę i technologie, które pozwoliły nam z budynku biurowego uczynić coś więcej niż tylko przyjazne ludziom miejsce pracy. Dodatkowo, 20-letnie doświadczenie firmy będzie gwarantem jakości i trwałych relacji z przyszłymi najemcami Business Garden - komentuje Roger Andersson, Country Manager spółki SwedeCenter.
Kompleks Business Garden Warszawa docelowo składać się będzie z 7 budynków o łącznej powierzchni około 90 000 metrów kwadratowych. W pierwszym etapie zostaną oddane do użytku dwa budynki o przybliżonej powierzchni najmu 32 000 metrów kwadratowych. Pierwszy z nich oferować będzie około 14 600 metrów kwadratowych powierzchni.

Oprócz biur, w budynku znajdzie się centrum konferencyjne z 8 salami konferencyjnymi i tarasem na zielonym dachu pierwszego piętra, hotel biznesowy na ponad 200 pokoi oraz restauracja, kafeterie i punkty usługowe. Drugi budynek w całości zajmuje powierzchnia biurowa wielkości 17 500 metrów kwadratowych.

Zakończenie realizacji pierwszego etapu projektu nastąpi jesienią tego roku. Obecnie trwają prace wykończeniowe, a niebawem rozpoczną się także prace związane z architekturą krajobrazu. Pomiędzy budynkami powstanie wewnętrzny park wraz ze sztucznym oczkiem wodnym i nieckami, które będą pełnić rolę naturalnych zbiorników retencyjnych. Wokół budynków wybudowane zostaną drogi wewnętrzne umożliwiające wjazd z głównych ulic miasta do garażu oraz dojazd do naziemnych miejsc parkingowych dedykowanych dla obsługi, kurierów i taxi.

W części podziemnej kompleksu Business Garden zaprojektowano ponad 1 500 miejsc parkingowych, z czego 525 miejsc (w tym 130 dla gości) zostanie oddanych w ramach pierwszego etapu inwestycji. Również osoby dojeżdżające do pracy na rowerach będą miały możliwość parkowania w garażu. Do ich dyspozycji oddane zostaną szafki i prysznice umożliwiające odświeżenie się przed pracą.

Inwestycja realizowana jest w myśl zasad certyfikacji LEED - Leadership in Energy and Environmental Design. SwedeCenter będzie ubiegać się o uzyskanie certyfikatu dla większości budynków w kompleksie.

Business Garden Warszawa będzie pierwszym spośród trzech analogicznych parków biznesowych realizowanych przez SwedeCenter. Dwa kolejne powstaną w Poznaniu i we Wrocławiu.

źródło: propertynews.pl
Wyszukaj biuro:
Zgłoœś swoje biura
do wynajęcia:
Bezpłatnie!
Imię i nazwisko
Telefon
Portal OkazjeBiur.pl powstał w celu przybliżenia Państwu rynku nieruchomości komercyjnych. Nasz Zespół pracuje z myślą o przedstawieniu najbardziej atrakcyjnych budynków oraz powierzchni biurowych do wynajęcia w Warszawie. Naszym celem jest profesjonalna prezentacja nieruchomości komercyjnych oraz umożliwienie podmiotom zainteresowanym wyselekcjonowania najlepszych obiektów i zrealizowania najkorzystniejszych kontraktów. Prezentujemy najlepsze oferty

biur do wynajęcia w Warszawie

z uwzględnieniem dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany,

Mokotów

, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.