Ilość ofert w bazie: 4547
ostatnia aktualizacja: 2019-06-17
Mamy największą
ofertę biur w Warszawie!
  • Doradzimy najlepsze biuro
  • Wynegocjujemy najtańszy czynsz
  • Załatwimy wszystkie formalności
Zadzwoń, skorzystaj z naszych usług
i odbierz prezent:
Tablet!
Szczegóły w regulaminie
Zadzwoń,
bezpłatnie przedstawimy
Ci pełną ofertę:
509 ... wyświetl
Biurowiec Wola House
Wynajmij najlepsze biuro
dzięki naszemu Doradcy
ds. nieruchomoœci.
Biurowiec Wola House
Inwestycja biurowa Wola House norweskiej spółki Selvaag Eiendom AS w rękach Unidevelopment

Firma Unidevelopment kupiła od norweskiej spółki Selvaag Eiendom AS 100 proc. udziałów w spółce celowej Wola House powołanej do realizacji biurowca o tej samej nazwie. Budynek powstanie przy Al. Prymasa Tysiąclecia 79. Wola House ma już prawomocne pozwolenie na budowę. W grudniu informowaliśmy, że firmy podpisały umowę przedwstępną w tej sprawie.

Zgodnie z podpisaną umową deweloperowi przysługuje prawo użytkowania wieczystego nieruchomości położonej w Warszawie przy Al. Prymasa Tysiąclecia 79. Na działce o powierzchni 4964 mkw. Unidevelopment planuje zrealizować inwestycję biurową o powierzchni ok. 20 tys. mkw.
- Przed podpisaniem umowy analizowaliśmy zapotrzebowanie na inwestycję biurową przy Al. Prymasa Tysiąclecia w rejonie Al. Jerozolimskich - mówi Zbigniew Gościcki, prezes zarządu Unidevelopment sp. z o.o. - Pozyskane przez nas informacje potwierdzają, że inwestycja Wola House powinna spotkać się z dużym zainteresowaniem potencjalnych najemców. Jednym z przyciągających elementów jest z pewnością atrakcyjna lokalizacja wyróżniająca się ekspozycją budynku od strony Al. Prymasa Tysiąclecia.

Budynek Wola House powstanie w pobliżu innych biurowców oraz centrów handlowych. Zostanie wybudowany zgodnie z wymaganiami klasy A. Składać się on będzie z trzech prostopadłościennych brył, ułożonych w kształt litery H. Na parterze powstanie ogólnodostępna kantyna, powierzchnie biurowe oraz pomieszczenia techniczne. Na wyższych piętrach planowane są powierzchnie typu open-space o funkcji biurowej. Z kolei w garażu powstanie prawie 250 miejsc parkingowych. Na każdym poziomie podziemnym planowane są również powierzchnie magazynowe oraz pomieszczenia techniczne. Przednia część budynku będzie wyróżniała go spośród pozostałych obiektów. Skrajna część od strony frontu będzie "ścięta" pod kątem 83° w stosunku do powierzchni terenu i zakończona niższymi bryłami ze szkła.

Zgodnie z planami Unidevelopment, budowa Wola House rozpocznie się w IV kwartale 2012 r. Prace zostaną ukończone na przełomie I i II kwartału 2014 r.

Generalnym wykonawcą budynku będzie Unibep SA, który wybudował m.in. dla GTC biurowiec klasy A Corius w kompleksie Okęcie Business Park w Warszawie, a obecnie realizuje przy ul. Grzybowskiej 81 główną siedzibę Banku Polskiej Przedsiębiorczości.


Unidevelopment Sp. z o.o. jest firmą deweloperską, której oferta obejmuje domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne, jak i nieruchomości komercyjne. Spółka należy w 100 proc. do Unibep SA.

źródło: propertynews.pl
Wyszukaj biuro:
Zgłoœś swoje biura
do wynajęcia:
Bezpłatnie!
Imię i nazwisko
Telefon
Portal OkazjeBiur.pl powstał w celu przybliżenia Państwu rynku nieruchomości komercyjnych. Nasz Zespół pracuje z myślą o przedstawieniu najbardziej atrakcyjnych budynków oraz powierzchni biurowych do wynajęcia w Warszawie. Naszym celem jest profesjonalna prezentacja nieruchomości komercyjnych oraz umożliwienie podmiotom zainteresowanym wyselekcjonowania najlepszych obiektów i zrealizowania najkorzystniejszych kontraktów. Prezentujemy najlepsze oferty

biur do wynajęcia w Warszawie

z uwzględnieniem dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany,

Mokotów

, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.