Ilość ofert w bazie: 4547
ostatnia aktualizacja: 2020-02-20
Mamy największą
ofertę biur w Warszawie!
  • Doradzimy najlepsze biuro
  • Wynegocjujemy najtańszy czynsz
  • Załatwimy wszystkie formalności
Zadzwoń, skorzystaj z naszych usług
i odbierz prezent:
Tablet!
Szczegóły w regulaminie
Zadzwoń,
bezpłatnie przedstawimy
Ci pełną ofertę:
509 ... wyświetl
Biurowiec Intraco zostanie rozebrany
Wynajmij najlepsze biuro
dzięki naszemu Doradcy
ds. nieruchomoœci.
Biurowiec Intraco zostanie rozebrany
W połowie 2016 roku zgodnie z planami Polskiego Holdingu Nieruchomości mogłoby rozpocząć się wyburzanie jednego z pierwszych wieżowców w Warszawie - Intraco. Biurowiec przy ul. Stawki 2 zastąpić miałby inny wieżowiec o łącznej powierzchni najmu 25,6 tys. mkw.
Intraco

W tym momencie PHN jest w trakcie uzyskiwania decyzji administracyjnych w sprawie inwestycji. Zgodnie z planem nakłady inwestycyjne konieczne do przeprowadzenia projektu wyniosłyby około 270 mln złotych.

Nowa inwestycja miałaby powstać w dwóch etapach. W pierwszym powstanie 6-8 kondygnacyjny biurowiec w miejscu obecnego parkingu przy Intraco. Znajdzie się w nim 8,8 tys. mkw. powierzchni biurowej oraz 1,4 tys. mkw. usługowej. Ten etap inwestycji miałby rozpocząć się pod koniec bieżącego roku. Biurowiec miałby powstać do końca 2015 roku.

Druga faza inwestycji będzie związana z rozbiórką Intraco oraz budową nowego obiektu. Łączna powierzchnia użytkowa wieżowca wyniesie około 28 tys. mkw. (w tym 25,6 tys. mkw. powierzchni biurowej). Początek rozbiórki zaplanowano na II kwartał 2016 roku. Zakończenie inwestycji to początek 2019 roku.

żródło: propertynews.pl
Wyszukaj biuro:
Zgłoœś swoje biura
do wynajęcia:
Bezpłatnie!
Imię i nazwisko
Telefon
Portal OkazjeBiur.pl powstał w celu przybliżenia Państwu rynku nieruchomości komercyjnych. Nasz Zespół pracuje z myślą o przedstawieniu najbardziej atrakcyjnych budynków oraz powierzchni biurowych do wynajęcia w Warszawie. Naszym celem jest profesjonalna prezentacja nieruchomości komercyjnych oraz umożliwienie podmiotom zainteresowanym wyselekcjonowania najlepszych obiektów i zrealizowania najkorzystniejszych kontraktów. Prezentujemy najlepsze oferty

biur do wynajęcia w Warszawie

z uwzględnieniem dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany,

Mokotów

, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.