Ilość ofert w bazie: 4547
ostatnia aktualizacja: 2019-06-17
Mamy największą
ofertę biur w Warszawie!
  • Doradzimy najlepsze biuro
  • Wynegocjujemy najtańszy czynsz
  • Załatwimy wszystkie formalności
Zadzwoń, skorzystaj z naszych usług
i odbierz prezent:
Tablet!
Szczegóły w regulaminie
Zadzwoń,
bezpłatnie przedstawimy
Ci pełną ofertę:
509 ... wyświetl
Biurowce najbardziej cenionymi aktywami dla banków
Wynajmij najlepsze biuro
dzięki naszemu Doradcy
ds. nieruchomoœci.
Biurowce najbardziej cenionymi aktywami dla europejskich banków
Biura są najbardziej cenionymi aktywami dla europejskich banków szukających możliwości finansowania nowych inwestycji nieruchomościowych - wynika z najnowszego raportu European Property Finance Trends, przygotowanego przez globalną firmę konsultingową EC Harris. W drugiej kolejności są obiekty handlowe i budynki mieszkalne.

Dotychczas zrealizowane przez dewelopera inwestycje, bieżące relacje z deweloperem, mniejsze ryzyko inwestycyjne poprzez wcześniejsze zawarcie umów z przyszłymi najemcami oraz posiadanie przez dewelopera alternatywnych źródeł finansowania decydują o atrakcyjności danych projektów dla instytucji finansujących.
Dla banków zainteresowanych finansowaniem inwestycji nieruchomościowych Polska plasuje się na 4. miejscu, a najbardziej atrakcyjnym krajem są Niemcy.

48 proc. respondentów wskazuje na zmniejszenie się poziomu finansowania inwestycji nieruchomościowych w porównaniu do sytuacji sprzed 12 m-cy.

Żródło: propertynews.pl
Wyszukaj biuro:
Zgłoœś swoje biura
do wynajęcia:
Bezpłatnie!
Imię i nazwisko
Telefon
Portal OkazjeBiur.pl powstał w celu przybliżenia Państwu rynku nieruchomości komercyjnych. Nasz Zespół pracuje z myślą o przedstawieniu najbardziej atrakcyjnych budynków oraz powierzchni biurowych do wynajęcia w Warszawie. Naszym celem jest profesjonalna prezentacja nieruchomości komercyjnych oraz umożliwienie podmiotom zainteresowanym wyselekcjonowania najlepszych obiektów i zrealizowania najkorzystniejszych kontraktów. Prezentujemy najlepsze oferty

biur do wynajęcia w Warszawie

z uwzględnieniem dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany,

Mokotów

, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.