Ilość ofert w bazie: 4547
ostatnia aktualizacja: 2019-06-26
Mamy największą
ofertę biur w Warszawie!
  • Doradzimy najlepsze biuro
  • Wynegocjujemy najtańszy czynsz
  • Załatwimy wszystkie formalności
Zadzwoń, skorzystaj z naszych usług
i odbierz prezent:
Tablet!
Szczegóły w regulaminie
Zadzwoń,
bezpłatnie przedstawimy
Ci pełną ofertę:
509 ... wyświetl
Biura do wynajęcia w Millenium Plaza!
Wynajmij najlepsze biuro
dzięki naszemu Doradcy
ds. nieruchomoœci.
Atlas Estates ma nową strategię rozwoju dla Millennium Plaza
Atlas Estates ma nową strategię rozwoju dla Millennium Plaza. W obiekcie pojawią się ekskluzywne butiki. Firma deweloperska Atlas Estates rozpoczęła realizację nowej strategii rozwoju dla warszawskiego wieżowca Millennium Plaza - poinformowała spółka w komunikacie.

- Od kwietnia sześć nowych firm podpisało umowy o wynajmie łącznej powierzchni 430 mkw. w galerii usługowo-handlowej budynku Millennium Plaza. Nowa strategia rozwoju Galerii Millennium przewiduje dopasowanie profilu działalności pozyskiwanych najemców do potrzeb firm wynajmujących powierzchnie biurowe w budynku. Dzięki odświeżeniu lobby na parterze, podwyższony zostaje standard wykończenia i udostępniona zostaje dodatkowa przestrzeń - czytamy w komunikacie.

Spółka podaje, że celem nowej strategii jest zdobycie prestiżowych klientów, których profil działalności jest dopasowany do potrzeb firm wynajmujących powierzchnie biurowe.

Wśród nowych najemców znalazło się biuro podróży Thomas Cook prowadzone przez firmę Neckermann Polska. Kolejne nowe punkty usługowe to: kwiaciarnia Mandagora oraz sklep z bielizną Triumph. Wkrótce działalność rozpocznie Kamax Estetyka, placówka świadcząca usługi medycyny estetycznej, która po uzyskaniu statusu NZOZ zamierza rozszerzyć działalność również na inne usługi medyczne. Największą powierzchnię, ponad 270 mkw., wynajęła restauracja Kantina.

- Pozostałe wolne lokale usługowo-handlowe na parterze planujemy przeznaczyć na ekskluzywne butiki lub punkty obsługujące najemców budynku. W chwili obecnej prowadzimy rozmowy z firmą jubilerską, z dystrybutorem ekskluzywnych artykułów wyposażenia wnętrz oraz z delikatesami. Dla potencjalnych klientów mamy jeszcze do dyspozycji atrakcyjne powierzchnie handlowe o powierzchni od 20 do nawet 650 mkw. w bardzo konkurencyjnych cenach od 20 do 30 euro za mkw. - powiedziała pełnomocnik zarządu ds. powierzchni komercyjnych w Atlas Estates, Ewa Janiszewska, cytowana w komunikacie.

Millennium Plaza to budynek biurowo-handlowy w centrum Warszawy. Ten 112-metrowy budynek klasy B+ został zakupiony przez firmę Atlas Estates w 2006 roku za łączną kwotę 76 mln euro. Na 28 piętrach oferuje łącznie 34 tys. mkw. powierzchni komercyjnej.


źródła: www.propertynews.p
Wyszukaj biuro:
Zgłoœś swoje biura
do wynajęcia:
Bezpłatnie!
Imię i nazwisko
Telefon
Portal OkazjeBiur.pl powstał w celu przybliżenia Państwu rynku nieruchomości komercyjnych. Nasz Zespół pracuje z myślą o przedstawieniu najbardziej atrakcyjnych budynków oraz powierzchni biurowych do wynajęcia w Warszawie. Naszym celem jest profesjonalna prezentacja nieruchomości komercyjnych oraz umożliwienie podmiotom zainteresowanym wyselekcjonowania najlepszych obiektów i zrealizowania najkorzystniejszych kontraktów. Prezentujemy najlepsze oferty

biur do wynajęcia w Warszawie

z uwzględnieniem dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany,

Mokotów

, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.