Ilość ofert w bazie: 4547
ostatnia aktualizacja: 2019-06-17
Mamy największą
ofertę biur w Warszawie!
  • Doradzimy najlepsze biuro
  • Wynegocjujemy najtańszy czynsz
  • Załatwimy wszystkie formalności
Zadzwoń, skorzystaj z naszych usług
i odbierz prezent:
Tablet!
Szczegóły w regulaminie
Zadzwoń,
bezpłatnie przedstawimy
Ci pełną ofertę:
509 ... wyświetl
BOŚ najemcą Feniksa
Wynajmij najlepsze biuro
dzięki naszemu Doradcy
ds. nieruchomoœci.
Grupa Banku Ochrony Środowiska podpisała umowę najmu w budynku Feniks
Grupa Banku Ochrony Środowiska podpisała 12-letnią umowę najmu na 100 proc. powierzchni biurowca Feniks na warszawskiej Woli.
Podmioty wchodzące w skład Grupy Banku Ochrony Środowiska będą korzystać z budynku, jako wyłączny najemca siedmiu kondygnacji biurowych oraz z podziemnego garażu.
Feniks to wspólne dzieło firmy deweloperskiej Europlan i funduszu wchodzącego w skład Griffin Group, który finansował projekt w formule mezzanine. Feniks oferuje około 10 tys. mkw. łącznej powierzchni. Gmach powstał u zbiegu ulic Żelaznej i Siennej na tzw. bliskiej Woli. Zajął miejsce po dawnym Domu Handlowym „Feniks”. Realizacja skomplikowanego projektu rozpoczęła się w 2008 r., w grudniu 2012 r. budynek uzyskał pozwolenie na użytkowanie.
Feniks to projekt korzystający z finansowania w formule mezzanine, zaoferowanego przez fundusz wchodzący w skład Griffin Group. Są to dodatkowe środki, pozyskiwane przez inwestora obok kredytu bankowego i poprawiające rentowność przedsięwzięcia. Kredytodawca w zamian za przekazane kwoty otrzymuje odsetki płatne na koniec okresu kredytowania oraz udział w zyskach z projektu. Jego ryzyko jest jednak większe niż banków, bowiem one zajmują pierwsze miejsce na hipotece nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu.

źródło: thecity.com.pl
Wyszukaj biuro:
Zgłoœś swoje biura
do wynajęcia:
Bezpłatnie!
Imię i nazwisko
Telefon
Portal OkazjeBiur.pl powstał w celu przybliżenia Państwu rynku nieruchomości komercyjnych. Nasz Zespół pracuje z myślą o przedstawieniu najbardziej atrakcyjnych budynków oraz powierzchni biurowych do wynajęcia w Warszawie. Naszym celem jest profesjonalna prezentacja nieruchomości komercyjnych oraz umożliwienie podmiotom zainteresowanym wyselekcjonowania najlepszych obiektów i zrealizowania najkorzystniejszych kontraktów. Prezentujemy najlepsze oferty

biur do wynajęcia w Warszawie

z uwzględnieniem dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany,

Mokotów

, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.