Ilość ofert w bazie: 4547
ostatnia aktualizacja: 2020-01-21
Mamy największą
ofertę biur w Warszawie!
  • Doradzimy najlepsze biuro
  • Wynegocjujemy najtańszy czynsz
  • Załatwimy wszystkie formalności
Zadzwoń, skorzystaj z naszych usług
i odbierz prezent:
Tablet!
Szczegóły w regulaminie
Zadzwoń,
bezpłatnie przedstawimy
Ci pełną ofertę:
509 ... wyświetl
Azora Europa kupuje trzy biurowce
Wynajmij najlepsze biuro
dzięki naszemu Doradcy
ds. nieruchomoœci.
Azora Europa kupuje trzy biurowce w Warszawie
Azora Europa kupuje trzy biurowce w Warszawie

Azora Europa, hiszpański fundusz kapitałowy, kupiła za 54 mln euro trzy budynki Harmony Office Park II, wchodzące w skład kompleksu Millennium Park w Warszawie.
Harmony Office Park II to trzy biurowce klasy A o łącznej powierzchni najmu wynoszącej 18,14 tys. mkw. Dwa z nich są wynajęte bankowi Millennium Bank Polska, a trzeci - kilku międzynarodowym firmom. Obiekt został wybudowany i sprzedany przez NSB, spółkę z Eko Park Group. W transakcji pośredniczyła firma REINO Partners.
Harmony Office Center II to szósty zakup nieruchomości biurowych dokonany przez Azora Europa w Europie Środkowo-Wschodniej, a trzeci w Warszawie. Aktualnie spółka posiada dziewięć obiektów w całej Europie (osiem w Polsce i jedną w czeskiej Pradze) o wartości około 190 mln euro.
Azora Europa to fundusz inwestycyjny typu Private Equity należący do Grupy Azora, w skład której wchodzą struktury kapitałowe działające na międzynarodowych rynkach nieruchomości komercyjnych, mieszkaniowych, hotelowych i energii bioodnawialnej. Fundusz zarządza kapitałem o wartości ponad 700 mln EUR. Azora Europa działa na rynku inwestycyjnym od 2007 roku i zajmuje się inwestowaniem w sektorze nieruchomości w krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Głównymi akcjonariuszami są hiszpańskie banki, kasy oszczędnościowe, fundusze emerytalne oraz inwestorzy prywatni.

źródło: thecity.com.pl
Wyszukaj biuro:
Zgłoœś swoje biura
do wynajęcia:
Bezpłatnie!
Imię i nazwisko
Telefon
Portal OkazjeBiur.pl powstał w celu przybliżenia Państwu rynku nieruchomości komercyjnych. Nasz Zespół pracuje z myślą o przedstawieniu najbardziej atrakcyjnych budynków oraz powierzchni biurowych do wynajęcia w Warszawie. Naszym celem jest profesjonalna prezentacja nieruchomości komercyjnych oraz umożliwienie podmiotom zainteresowanym wyselekcjonowania najlepszych obiektów i zrealizowania najkorzystniejszych kontraktów. Prezentujemy najlepsze oferty

biur do wynajęcia w Warszawie

z uwzględnieniem dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany,

Mokotów

, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.