Ilość ofert w bazie: 4547
ostatnia aktualizacja: 2020-02-20
Mamy największą
ofertę biur w Warszawie!
  • Doradzimy najlepsze biuro
  • Wynegocjujemy najtańszy czynsz
  • Załatwimy wszystkie formalności
Zadzwoń, skorzystaj z naszych usług
i odbierz prezent:
Tablet!
Szczegóły w regulaminie
Zadzwoń,
bezpłatnie przedstawimy
Ci pełną ofertę:
509 ... wyświetl
Architektura Biurowa
Wynajmij najlepsze biuro
dzięki naszemu Doradcy
ds. nieruchomoœci.
Architektura – Zagospodarowanie terenu wokół inwestycji biurowych
Rynek powierzchni biurowych w Warszawie i w Polsce ma się bardzo dobrze, a stolica jest obecnie najważniejszym ośrodkiem biznesowym w Europie Środkowo-Wschodniej. Eksperci szacują, że w ciągu kilku najbliższych lat jej pozycja jeszcze bardziej się umocni i być może awansuje do topowej europejskiej trójki.
Jak mówią inwestorzy – Warszawa posiada bardzo dobre warunki do lokowania kapitału, przez co stale zwiększa się podaż nowoczesnej powierzchni biurowej. Z uwagi na to, iż zabudowa ścisłego centrum ulega coraz większemu zagęszczeniu deweloperzy aktywnie poszukują gruntów nieco oddalonych od centrum z doskonałą siatką komunikacyjną. Jeszcze kilka lat temu prym wiódł Służewiec w dzielnicy Mokotów natomiast obecnie, w związku z otwarciem II linii metra, popularność zdobywa dzielnica Wola, szczególnie rejony Ronda Daszyńskiego i ulicy Prostej. Jednocześnie wraz ze śmiałymi konceptami biurowymi inwestorzy coraz większą wagę przywiązują do zagospodarowania terenów przynależących do budynku. Przykładem inwestycji, które w przyszłości pełnić będą funkcje publiczne jest Warsaw Spire od Ghelamco, Generation Park Skanski czy też Mennica Legacy Tower.
Zjawisko takie ma swoje niewątpliwe zalety, przede wszystkim otwiera się na mieszkańców miasta a nie tylko służy pracownikom biurowców. Zapobiega go tzw. wymieraniu dzielnic, gdzie za dnia miejsce tętni życiem natomiast wieczorami pustoszeje. Oprócz coraz śmielszych koncepcji architektonicznych wychodzących z renomowanych międzynarodowych pracowni nowe inwestycje stają się coraz bardziej miastotwórcze. Deweloperzy otwierają projekty na potrzeby mieszkańców i poza cieszącymi oko budynkami biurowymi z uwagą podchodzą do zapewnienia wygody i atrakcyjnych udogodnień wokół inwestycji. Kompleksy są obecnie aranżowane na oddzielne strefy relaksu i odpoczynku np. ogrody, dziedzińce czy zieleń z elementami małej architektury, restauracje i kawiarnie czy miejsca rozrywki np. amfiteatr bądź miejsce wystawiennicze.
Spójna i atrakcyjna przestrzeń miejska, w której znajdują się prestiżowe i ekologiczne obiekty na miarę XXI wieku oferujące wysoką jakość biur a także wielofunkcyjne ich otoczenie jest wartością dodaną dla najemców i nabiera coraz większego znaczenia. Ma to pozytywny wpływ na rangę obiektu a tym samym podnosi wartość inwestycji.

źródło : wood Lark Group
Wyszukaj biuro:
Zgłoœś swoje biura
do wynajęcia:
Bezpłatnie!
Imię i nazwisko
Telefon
Portal OkazjeBiur.pl powstał w celu przybliżenia Państwu rynku nieruchomości komercyjnych. Nasz Zespół pracuje z myślą o przedstawieniu najbardziej atrakcyjnych budynków oraz powierzchni biurowych do wynajęcia w Warszawie. Naszym celem jest profesjonalna prezentacja nieruchomości komercyjnych oraz umożliwienie podmiotom zainteresowanym wyselekcjonowania najlepszych obiektów i zrealizowania najkorzystniejszych kontraktów. Prezentujemy najlepsze oferty

biur do wynajęcia w Warszawie

z uwzględnieniem dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany,

Mokotów

, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.