Ilość ofert w bazie: 4547
ostatnia aktualizacja: 2020-02-20
Mamy największą
ofertę biur w Warszawie!
  • Doradzimy najlepsze biuro
  • Wynegocjujemy najtańszy czynsz
  • Załatwimy wszystkie formalności
Zadzwoń, skorzystaj z naszych usług
i odbierz prezent:
Tablet!
Szczegóły w regulaminie
Zadzwoń,
bezpłatnie przedstawimy
Ci pełną ofertę:
509 ... wyświetl
Adidas pierwszy w Business Garden
Wynajmij najlepsze biuro
dzięki naszemu Doradcy
ds. nieruchomoœci.
Pierwszy najemca kompleksu Business Garden, otwarcie w III kw. 2012 r
Pierwszy najemca kompleksu Business Garden, otwarcie w III kw. 2012 r.

SwedeCenter, inwestor i deweloper parku biznesowego Business Garden w Warszawie, podpisał długoterminową umowę najmu 2,8 tys. mkw. powierzchni biurowej z firmą Adidas. Firma zajmie powierzchnię drugiego piętra jednego z dwóch budynków, które powstają w pierwszym etapie inwestycji.
- Business Garden budzi spore zainteresowanie najemców. Prowadzimy zaawansowane rozmowy na temat najmu kilku tysięcy metrów kwadratowych powierzchni biurowej i zapewne niebawem zostaną podpisane kolejne umowy. - powiedział Roger Andersson, Dyrektor Zarządzający SwedeCenter
Adidas planuje rozpocząć działalność w nowej siedzibie na początku przyszłego roku.
Business Garden, który jest sztandarowym projektem SwedeCenter, powstaje na rogu ulic Żwirki i Wigury i 1 Sierpnia w Warszawie. Kompleks docelowo składać się będzie z 7 budynków o łącznej powierzchni około 90 tys. mkw. W pierwszym etapie zostaną oddane do użytku dwa budynki o przybliżonej powierzchni najmu 32 tys. mkw. Pierwszy z nich oferować będzie około 14,6 tys. mkw. powierzchni.
Oprócz biur, w budynku znajdzie się centrum konferencyjne z 8 salami konferencyjnymi i tarasem na zielonym dachu pierwszego piętra, hotel biznesowy na ponad 200 pokoi oraz restauracja, kafeterie i punkty usługowe. Drugi budynek w całości zajmuje powierzchnia biurowa wielkości 17,5 tys. mkw. Oddanie do użytku pierwszego etapu kompleksu Business Garden przewidziane jest w trzecim kwartale tego roku.

źródło: thecity.com.pl
Wyszukaj biuro:
Zgłoœś swoje biura
do wynajęcia:
Bezpłatnie!
Imię i nazwisko
Telefon
Portal OkazjeBiur.pl powstał w celu przybliżenia Państwu rynku nieruchomości komercyjnych. Nasz Zespół pracuje z myślą o przedstawieniu najbardziej atrakcyjnych budynków oraz powierzchni biurowych do wynajęcia w Warszawie. Naszym celem jest profesjonalna prezentacja nieruchomości komercyjnych oraz umożliwienie podmiotom zainteresowanym wyselekcjonowania najlepszych obiektów i zrealizowania najkorzystniejszych kontraktów. Prezentujemy najlepsze oferty

biur do wynajęcia w Warszawie

z uwzględnieniem dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany,

Mokotów

, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.