Ilość ofert w bazie: 4547
ostatnia aktualizacja: 2020-01-21
Mamy największą
ofertę biur w Warszawie!
  • Doradzimy najlepsze biuro
  • Wynegocjujemy najtańszy czynsz
  • Załatwimy wszystkie formalności
Zadzwoń, skorzystaj z naszych usług
i odbierz prezent:
Tablet!
Szczegóły w regulaminie
Zadzwoń,
bezpłatnie przedstawimy
Ci pełną ofertę:
509 ... wyświetl
Adgar Plaza wynajęty w 93 proc.
Wynajmij najlepsze biuro
dzięki naszemu Doradcy
ds. nieruchomoœci.
Kompleks biurowy Adgar Plaza wynajęty w 93 proc.
Adgar Plaza wynajęty w 93 proc.

Adgar Postępu sp. z o.o. podpisała umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Adgar Plaza A z firmą Naturex, która zajmie powierzchnię 255 mkw. na 1 piętrze 10-piętrowego budynku Adgar Plaza A, który jest aktualnie wynajęty w 93 proc.
Naturex jest producentem składników wykorzystywanych w przemyśle żywieniowym, zdrowotnym i kosmetycznym. Najemca przeprowadził się do swojego nowego biura zaraz po podpisaniu umowy oraz po zakończeniu drobnych prac związanych z aranżacją biura.Umowa została zawarta na 5 lat.
Wśród firm, których siedziby znajdują się w kompleksie Adgar, obejmującym budynki Adgar Plaza A i B oraz Adgar Business Centre znajdują się m. in.: Pfizer, DuPont, Żywiec Zdrój, Antalis Polska, Biuro Informacji Kredytowej, Business Advisors, Diebold, DQS Polska, EDP Polska, Futurestep, Gilead Polska, Gruper, MAP Polska, PartyLite, Schneider Electric, Symantec, Urząd Zamówień Publicznych oraz biura spółek zależnych firmy Adgar w Polsce.
Kompleks biurowy Adgar usytuowany w centrum biznesowym przy ulicy Postępu na Mokotowie w Warszawie składa się z budynku Adgar Business Centre o powierzchni 11,6 tys. mkw. oraz dwóch nowych 10-piętrowych budynków klasy A: Adgar Plaza A i B o łącznej powierzchni 27 tys.mkw.

źródło: thecity.pl
Wyszukaj biuro:
Zgłoœś swoje biura
do wynajęcia:
Bezpłatnie!
Imię i nazwisko
Telefon
Portal OkazjeBiur.pl powstał w celu przybliżenia Państwu rynku nieruchomości komercyjnych. Nasz Zespół pracuje z myślą o przedstawieniu najbardziej atrakcyjnych budynków oraz powierzchni biurowych do wynajęcia w Warszawie. Naszym celem jest profesjonalna prezentacja nieruchomości komercyjnych oraz umożliwienie podmiotom zainteresowanym wyselekcjonowania najlepszych obiektów i zrealizowania najkorzystniejszych kontraktów. Prezentujemy najlepsze oferty

biur do wynajęcia w Warszawie

z uwzględnieniem dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany,

Mokotów

, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.